O potravinových alergiách a intoleranciách v rozhovore s MUDr. Zuzanou Abaffyovou

Po ukončení štúdia na lekárskej fakulte, získala atestáciu z pediatrie a o niekoľko rokov neskôr aj z alergológie a imunológie. Od roku 2014 prevádzkuje vlastnú imuno-alergologickú ambulanciu v Bratislave. V rozhovore nám priblížila rozdiely medzi potravinovými alergiami a intoleranciami, ako spoznať prvé príznaky a aké sú možnosti prevencie.

Martina Mošková pomáha ženám nájsť cestu k hormonálnej rovnováhe a zmierniť ženské problémy

Rýchly spôsob života, rastúce množstvo zodpovedností a nevhodný životný štýl, ale zároveň aj vnútorné nastavenie sa odzrkadlili na jej zdraví, ale aj motivácií. Odhodlala sa pre zmenu a vytvorila koncept, ktorý pomohol jej samotnej a dnes má potrebu šíriť ho ďalej. Vďaka jej terapii nachádzajú ženy hormonálnu rovnováhu a lepšie prekonávajú zmeny po 40-tke.

MUDr. Patrik Paulis nám odhalil nový trend v plastickej chirurgii

Študoval vo Francúzsku, kde ho učili a inšpirovali viacerí špecialisti a osvojil si decentný, precízny a umelecký francúzsky štýl.  Svojim klientkam a klientom ponúka najnovšie a najmodernejšie metódy. Vďaka jeho citu a šikovným rukám našlo veľa žien opäť stratené sebavedomie a radosť pri pohľade na svoje telo.

Ako vyzerá efektívna životospráva modernej ženy podľa Dušana Plichtu?

Dnešná moderná žena by v prvom rade mala byť uvedomelá a nakupovať len prirodzené a minimálne spracované produkty. Takto by sa podľa Dušana Plichtu, zakladateľa konceptu špeciálnych produktov Powerlogy pre silné zdravie a vysoký výkon, mala stravovať žena, ktorá musí denne zvládať pracovné povinnosti a starostlivosť o seba aj rodinu.

Odborníčka na bra-fitting Karin Kosková: Správna podprsenka vyčaruje sexi postavu a pozdvihne sebavedomie

Odborníčka na bra-fitting a manažérka predajne Madam Podpsenka Karin Kosková nám prezradila, prečo záleží na výbere správnej podprsenky a na čo všetko si treba dávať pozor. Pokiaľ chce žena predísť nelichotivému zarezávaniu ramienok a obvodu, vyskakovaniu pŕs a v konečnom dôsledku aj bolestiam chrbta, mala by investovať do kvalitnej podprsenky, ktorá jej sadne ako uliata.

Jana Fottová: Esenciálne oleje dokážu ženám vyčariť úsmev a podčiarkuť ich zmyselnosť

Psychologička, terapeutka a certifikovaná aromaterapeutka. Absolvovala mnoho školení a tréningov, či už z oblasti esenciálnych olejov, psychológie, personalistiky alebo biznisu. Jedným z nich je aj dlhodobý terapeutický výcvik v systemickej terapii. V súčasnosti rozširuje svoje vedomosti v oblasti aromaterapie a etikoterapie. Jej životným krédom je: „Život je príliš krátky, aby sme nežili podľa vlastných predstáv“.

Lucia Víglašová: Nezabúdajte žiť skutočný život, nielen ten na sociálnych sieťach

Má prehľad vo všetkých sociálnych sieťach, pozná aktuálne trendy a rôzne vychytávky, ktoré ľudia denne využívajú na známom a populárnom Facebooku alebo Instagrame, aby sa zviditeľnili, pochválili alebo upútali na seba pozornosť. V online marketingu našla pre seba ideálne spojenie žurnalistiky, ktorú študovala, a pestrej kreatívnej práce. Aktuálne pôsobí ako social media manažér v agentúre VISIBILITY.

Zuzana Ondrisová nám prezradila tajomstvo omladenia, po ktorom túžia všetky ženy

Na základe skúseností zo svojej dlhoročnej praxe vyvinula vlastnú metódu, zostavu cvikov a masáži, vďaka ktorým jej klientky viditeľne omladnú bez botoxu a plastického chirurga.

Andrea Hinková – Tarová: Ženy, nesnažte sa byť dokonalé, dovoľte si robiť chyby

Šéfredaktorka časopisu Harmonia, ktorá už počas štúdia na vysokej škole chcela robiť lifestyle. Ako sama hovorí, skĺbiť pracovné povinnosti s rodinnými nebolo vždy jednoduché. Dnes, keď dosahuje úspech v kariére a každý deň prežíva krásne a veselé chvíle so svojou rodinou, je inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré túžia žiť v harmónii, šťastí a rovnováhe.

,

Každá žena si zaslúži svoj BALANCE DAY

Zuzana Líšková, výživová poradkyňa, zakladateľka MEDIBALANCE Centra výživy a redukcie hmotnosti a spoločnosti Work in Balance, ktorá cez špeciálne navrhnuté programy buduje zdravé firmy a podporuje zdravý životný štýl na pracoviskách, organizuje v septembri už 4. ročník konferencie WOMAN’S BALANCE DAY.

Naša prezentácia na konferencii HR LIVE Annual Leaders Forum 2018

Posledný májový deň sme boli súčasťou konferencie HR LIVE Annual Leaders Forum a účastníkom sme predstavili ukážku našich zdravých raňajok, cateringu a zmerali a vyšetrili stav kardiovaskulárneho systému a úroveň stresového zaťaženia.

,

Konferencia WORK IN BALANCE 2018

16.2.2018 sa v Hoteli Ponteo Activity Park v Bratislave Rusovciach uskutočnil už 3. ročník konferencie WORK IN BALANCE. Podujatia sa zúčastnili všetci nadšenci zdravého životného štýlu, ktorí našli inšpiráciu a oboznámili sa s viacerými novinkami.

NutriBalance – nový program zdravého stravovania pre zamestnancov

Zdravé teplé raňajkové ovsené kaše, ktoré sú ideálne v jesennom a zimnom období- dodajú vám potrebnú energiu a naštartujú vás do úspešného pracovného dňa.

Predvianočný deň zdravia v spoločnosti SLOVNAFT Kľačany

Po roku sme sa vrátili do spoločnosti SLOVNAFT, a.s. a opäť pripravili pre zamestnancov deň zdravia, počas ktorého sa naši odborníci pozreli na ich zdravotný stav. Urobili im rôzne merania a diagnostiky a odporučili ako sa čo najlepšie udržiavať vo FIT kondícii.

Raňajkové ovsené kaše vám dodajú potrebnú energiu

Zdravé teplé raňajkové ovsené kaše, ktoré sú ideálne v jesennom a zimnom období- dodajú vám potrebnú energiu a naštartujú vás do úspešného pracovného dňa.

Vydarený októbrový deň zdravia v spoločnosti SLOVNAFT

Po roku sme sa vrátili do spoločnosti SLOVNAFT, a.s. a opäť pripravili pre zamestnancov deň zdravia, počas ktorého sa naši odborníci pozreli na ich zdravotný stav. Urobili im rôzne merania a diagnostiky a odporučili ako sa čo najlepšie udržiavať vo FIT kondícii.

Balance teambuilding na Domaši pre spoločnosť KAMAX

Vydarený športový balance teambuilding v nádhernom prostredí vodného diela Domaša pripravený pre zamestnancov spoločnosti KAMAX.

Víťaz našej súťaže si takto vychutnal zdravé raňajky

Víťaz našej súťaže o zdravé raňajky, spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. takto príjemne spestrila zamestnancom štart do nového pracovného dňa.

,

WOMAN´S BALANCE DAY 2017

23.6.2017 sa nádherné prostredie hotela Ponteo Activity Park v Bratislave Rusovciach, počas jedinečného podujatia pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY, premenilo na oázu zdravia, oddychu, relaxu a krásy.

MAN’S BALANCE DAY pre spoločnosť Pantheon Technologies

Aj páni si zaslúžia svoj „BALANCE“ deň. V Hoteli Ponteo si ho takto užili zamestnanci Pantheon Technologies.

Smoothie Day v HB REAVIS Slovakia

Perfektný Smoothie Day v HB REAVIS Slovakia sa niesol v znamení raňajkovej mandelády a 3 druhov mliečnych smoothie.

Deň zdravia v Savencia Fromage & Dairy SK

Takto si užívali deň zdravia zamestnanci v Savencii. Nechýbali chutné a zdravé raňajky s Liptovskou bryndzou, diagnostiky a merania ani prednášky. Ráno si všetci vyskúšali svoje schopnosti pri poskytovaní prvej pomoci a z poobednej prednášky si odniesli niekoľko tipov na zvládanie mikrospánku za volantom.

Zdravé raňajky v HB REAVIS Slovakia

Zdravé raňajky v HB REAVIS… Čerstvé šťavy, zdravé chlebíky s pomazánkami, raňajkové muffiny, ovsená kaša a čerstvé ovocie dodali všetkým dostatok energie na úspešný štart pracovného dňa.

Woman’s Balance Day v Erste Group IT International

Woman’s Balance Day v spoločnosti Erste Group IT International dámy začali zdravými raňajkami. Potom si vypočuli prednášku s nutričnou a imidžovou poradkyňou, a tiež s terapeutkou tradičnej čínskej medicíny. Poobede mohli absolvovať rôzne individuálne konzultácie