Koučka Jaroslava Vaculčiaková: Úspešné ženy kladú dôraz na svoje prirodzene silné stránky.

Každá žena, ktorá chce byť spokojná, úspešná a žiť vyrovnaný život, by v prvom rade mala byť sama sebou. Mala by poznať sama seba a pochopiť, aké sú jej prirodzené silné stránky. Na tých by potom mala stavať. Nie je potrebné porovnávať sa a snažiť sa byť niekým iným. Práve to vedie v živote k nerovnováhe. Keď žena pochopí, aká skutočne je a aký je jej prirodzený osobnostný profil , hneď ju to môže mentálne oslobodiť.

Bežecká koučka Monika Ruffini: Behanie nepotrebuje značkové tenisky, ale silu a správnu techniku.

Monika Ruffini, bežecká koučka, terapeutka a trénerka behu. Jej poslaním je využívať poznatky vedy a výskumu v športe. Je zakladateľkou Centra bežeckej terapie, ktoré uprednostňuje prevenciu ako súčasť aktívneho životného štýlu a motivuje ľudí k zdravému behaniu. Učí ich hýbať sa správne, aby sa vyhli zraneniam a zostali aktívni do vysokého veku.

Ľubica Takáčová: Dnešné ženy majú viac priestoru na uplatnenie ženského potenciálu vo vedúcich pozíciách.

Mnohé z vás určite pracujú v mužskom kolektíve a možno máte skúsenosť, že to niekedy nie je jednoduché dosiahnuť úspech a rešpekt kolegov. Porozprávali sme sa s Ľubicou Takáčovou, koučkou a mentorkou v oblasti vzdelávania a potenciálu ľudí zo spoločnosti Life Up o tom prečo to tak je a aké sú silné ženské stránky, vďaka ktorým dokážu byť perfektnými líderkami.

Sound healing masterka Lucia Nosko lieči pomocou vzácnych himalájskych misiek a gongov

Až z ďalekého Nepálu priniesla Lucia Nosko na Slovensku jedinečnú liečiteľskú terapiu Sound healing. Jej zázračné melódie dokážu pretransformovať staré myšlienkové vzorce, odbúrať negatívnu energiu, stimulovať krvný obeh, lymfatický systém a ozdraviť telo aj dušu.

Janka Keketi nám prezradila 4 pravidlá, s ktorými bude každá žena krásna a šik.

Každá žena túži byť navždy mladá, krásna a šik. Zverte sa do rúk nádhernej a skúsenej odborníčky na imidž Janky Keketi, naučte sa jej pravidlá a úspech máte zaručený.

Workshop varenia zamestnancov firmy Antolin

Bolo nám potešením privítať v našich priestoroch firmu Antolin, ktorá si okrem prednášky o zdravej výžive mala možnosť vyskúšať aj samotnú prípravu štyroch receptov, zakončenú degustáciou pripravovaného jedla.

Popri vareniu bola možnosť podstúpiť merania zamerané na  analyzovanie hmotnosti, pomeru tukov, svalov, vody v tele, BMI indexu, vyšetrenie srdcovo cievneho systému a stresového zaťaženia.

 

 

 

Čítať viac

Postarali sme sa aj o zdravie zamestnancov SLOVNAFT, a.s. v Kľačanoch

Spolupráca so spoločnosťou SLOVNAFT, a.s. pokračovala v decembri 2018 aj v prevádzke Kľačany, kde sme pre zamestnancov kompletne zabezpečili DEŇ ZDRAVIA. Zdravé raňajky, vyšetrenie krvného tlaku, cukru, cholesterolu, triglyceridov, vyšetrenie fyzioterapeutom aj relaxačné a uvoľňujúce 20-minútové masáže.

Týždeň zdravia v spoločnosti SLOVNAFT, a.s.

Z našej spolupráce so spoločnosťou SLOVNAFT, a.s. sa už stala tradícia a aj v roku 2018 sme boli súčasťou TÝŽDŇA ZDRAVIA. Nechýbali zdravé raňajky pre 1700 zamestnancov aj cvičenia pre zdravý chrbát a spevnenie tela. Aj takto to má vyzerať, keď sa spoločnosť stará o zdravie svojich zamestnancov. 😉

Jesenné zdravé raňajky pre zamestnancov Aon Benfield Bratislava s.r.o.

Ďalšie vydarené zdravé raňajky! Takto perfektne vyzerala jesenná verzia zdravého ranného naštartovania v spoločnosti Aon Benfield Bratislava s.r.o.

Meranie kompozície tela a zdravé smoothies pre zamestnancov ZF TRW

Zamestnanci ZF TRW našli odvahu a postavili sa na váhu. Zmerali a zanalyzovali sme ich kompozíciu tela a poradili im ako zlepšiť výsledky. Za odmenu dostali super zdravé smoothie, ktoré im zlepšilo náladu na celý pracovný deň.

Zdravé raňajky pre zamestnancov Mylan

Zdravé raňajky si radi doprajú aj zamestnanci farmaceutickej spoločnosti Mylan. Jabĺčka, quinoový šalát, tvarohová miska, raw dezerty, čerstvé šťavy aj teplé ovsené kaše so slivkou…

Prekvapenie pre všetky ženy v spoločnosti UNIQA

Ženy sú výnimočné bytosti a denne musia zvládať množstvo povinností v pozícii matky, manželky, kamarátky aj kolegyne. V spoločnosti UNIQA sa všetkým ženám takto poďakovali za ich prácu.

Meranie kompozície tela a svieže smoothies pre zamestnancov MAZARS

Zamestnanci MAZARS vyhrali v našej súťaži „ZDRAVÉ SMOOTHIE TI UROBÍ NÁLADU, NÁJDEŠ ODVAHU A POSTAVÍŠ SA NA VÁHU meranie kompozície tela a ochutnávku ovocných „work in balance“ smoothies.

Svieže smoothies a ovocné koše pre DIGI SLOVAKIA

Ovocné a zeleninové smoothies a fresh nápoje osviežili zamestnancov DIGI SLOVAKIA, a.s. počas horúcich letných dní. Extra porciu vitamínov mohli dopĺňať počas celého dňa ovocím zo zdravého WORK IN BALANCE ovocného košíka. 🙂

Zdravé raňajky počas dní zdravia pre mediworx software solutions

Ďalšie vydarené a inšpiratívne zdravé raňajky v našom podaní. Takto sme prekvapili a potešili zamestnancov spoločnosti mediworx software solutions.

Ovocné smoothie, mrkvové muffiny a bryndzová nátierka pre Takeda Pharmaceuticals Slovakia

Pre spoločnosť Takeda Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o. sme pripravili zdravé a výdatné raňajky, ktoré zamestnancov spríjemnili jedno utorkové ráno. Vďaka výberu sladkých aj slaných variácií si každý prišiel na svoje. 🙂

Zdravé raňajky počas Dní zdravia v ZOTT s.r.o.

Pre spoločnosť ZOTT sme organizovali dni zdravia, ktorých súčasťou boli aj takéto super zdravé raňajky. Zamestnanci vyskúšali naše čerstvé smoothies, chlebíčky s nátierkami aj zdravé fit muffiny a dnes už vedia po čom siahať, ak si chcú ráno zabezpečiť dostatok energie, vitamínov aj antioxidantov.

,

Konferencia WOMAN’S BALANCE DAY 2018 inšpirovala ženy, ako žiť život v rovnováhe

Konferencia pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY je o hľadaní potenciálu v sebe, ako byť efektívna, ako cez starostlivosť o svoj vzhľad, dušu aj telo možno dosiahnuť vnútornú spokojnosť a byť šťastnejšia, výkonnejšia, tvorivejšia. Všetky ženy, matky, manželky, kamarátky aj kolegyne, ktoré túžili nájsť vnútornú rovnováhu načerpali inšpiráciu na 4. ročníku konferencie 28.9.2018 v HOTELI BRATISLAVA****.

Septembrové dni zdravia v spoločnosti STRABAG

V spoločnosti STRABAG absolvovali zamestnanci septembrové dni zdravia pod taktovkou tímu Work in Balance. Nechýbali zdravé raňajky, motivačné prednášky, vyšetrenia, diagnostiky, cvičenia ako aj worshopy zdravého varenia, ktoré si užili aj ženy aj muži. Prezrite si galériu fotografií a zažite perfektnú zdravú atmosféru.

Workshop zdravého varenia so Zuzanou Líškovou v Slovenskej sporiteľni, a.s.

Netradičnou, ale o to viac motivujúcou aktivitou počas firemných dní zdravia môže byť workshop zdravého varenia priamo v priestoroch vašej spoločnosti. Začiatkom septembra si zdravé varenie pod dohľadom Zuzany Líškovej vyskúšali aj zamestnanci spoločnosti Slovenská sporiteľňa, a.s.

O potravinových alergiách a intoleranciách v rozhovore s MUDr. Zuzanou Abaffyovou

Po ukončení štúdia na lekárskej fakulte, získala atestáciu z pediatrie a o niekoľko rokov neskôr aj z alergológie a imunológie. Od roku 2014 prevádzkuje vlastnú imuno-alergologickú ambulanciu v Bratislave. V rozhovore nám priblížila rozdiely medzi potravinovými alergiami a intoleranciami, ako spoznať prvé príznaky a aké sú možnosti prevencie.

Martina Mošková pomáha ženám nájsť cestu k hormonálnej rovnováhe a zmierniť ženské problémy

Rýchly spôsob života, rastúce množstvo zodpovedností a nevhodný životný štýl, ale zároveň aj vnútorné nastavenie sa odzrkadlili na jej zdraví, ale aj motivácií. Odhodlala sa pre zmenu a vytvorila koncept, ktorý pomohol jej samotnej a dnes má potrebu šíriť ho ďalej. Vďaka jej terapii nachádzajú ženy hormonálnu rovnováhu a lepšie prekonávajú zmeny po 40-tke.

MUDr. Patrik Paulis nám odhalil nový trend v plastickej chirurgii

Študoval vo Francúzsku, kde ho učili a inšpirovali viacerí špecialisti a osvojil si decentný, precízny a umelecký francúzsky štýl.  Svojim klientkam a klientom ponúka najnovšie a najmodernejšie metódy. Vďaka jeho citu a šikovným rukám našlo veľa žien opäť stratené sebavedomie a radosť pri pohľade na svoje telo.

Ako vyzerá efektívna životospráva modernej ženy podľa Dušana Plichtu?

Dnešná moderná žena by v prvom rade mala byť uvedomelá a nakupovať len prirodzené a minimálne spracované produkty. Takto by sa podľa Dušana Plichtu, zakladateľa konceptu špeciálnych produktov Powerlogy pre silné zdravie a vysoký výkon, mala stravovať žena, ktorá musí denne zvládať pracovné povinnosti a starostlivosť o seba aj rodinu.

Odborníčka na bra-fitting Karin Kosková: Správna podprsenka vyčaruje sexi postavu a pozdvihne sebavedomie

Odborníčka na bra-fitting a manažérka predajne Madam Podpsenka Karin Kosková nám prezradila, prečo záleží na výbere správnej podprsenky a na čo všetko si treba dávať pozor. Pokiaľ chce žena predísť nelichotivému zarezávaniu ramienok a obvodu, vyskakovaniu pŕs a v konečnom dôsledku aj bolestiam chrbta, mala by investovať do kvalitnej podprsenky, ktorá jej sadne ako uliata.

Jana Fottová: Esenciálne oleje dokážu ženám vyčariť úsmev a podčiarkuť ich zmyselnosť

Psychologička, terapeutka a certifikovaná aromaterapeutka. Absolvovala mnoho školení a tréningov, či už z oblasti esenciálnych olejov, psychológie, personalistiky alebo biznisu. Jedným z nich je aj dlhodobý terapeutický výcvik v systemickej terapii. V súčasnosti rozširuje svoje vedomosti v oblasti aromaterapie a etikoterapie. Jej životným krédom je: „Život je príliš krátky, aby sme nežili podľa vlastných predstáv“.

Lucia Víglašová: Nezabúdajte žiť skutočný život, nielen ten na sociálnych sieťach

Má prehľad vo všetkých sociálnych sieťach, pozná aktuálne trendy a rôzne vychytávky, ktoré ľudia denne využívajú na známom a populárnom Facebooku alebo Instagrame, aby sa zviditeľnili, pochválili alebo upútali na seba pozornosť. V online marketingu našla pre seba ideálne spojenie žurnalistiky, ktorú študovala, a pestrej kreatívnej práce. Aktuálne pôsobí ako social media manažér v agentúre VISIBILITY.

Zuzana Ondrisová nám prezradila tajomstvo omladenia, po ktorom túžia všetky ženy

Na základe skúseností zo svojej dlhoročnej praxe vyvinula vlastnú metódu, zostavu cvikov a masáži, vďaka ktorým jej klientky viditeľne omladnú bez botoxu a plastického chirurga.

Andrea Hinková – Tarová: Ženy, nesnažte sa byť dokonalé, dovoľte si robiť chyby

Šéfredaktorka časopisu Harmonia, ktorá už počas štúdia na vysokej škole chcela robiť lifestyle. Ako sama hovorí, skĺbiť pracovné povinnosti s rodinnými nebolo vždy jednoduché. Dnes, keď dosahuje úspech v kariére a každý deň prežíva krásne a veselé chvíle so svojou rodinou, je inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré túžia žiť v harmónii, šťastí a rovnováhe.

,

Každá žena si zaslúži svoj BALANCE DAY

Zuzana Líšková, výživová poradkyňa, zakladateľka MEDIBALANCE Centra výživy a redukcie hmotnosti a spoločnosti Work in Balance, ktorá cez špeciálne navrhnuté programy buduje zdravé firmy a podporuje zdravý životný štýl na pracoviskách, organizuje v septembri už 4. ročník konferencie WOMAN’S BALANCE DAY.

Naša prezentácia na konferencii HR LIVE Annual Leaders Forum 2018

Posledný májový deň sme boli súčasťou konferencie HR LIVE Annual Leaders Forum a účastníkom sme predstavili ukážku našich zdravých raňajok, cateringu a zmerali a vyšetrili stav kardiovaskulárneho systému a úroveň stresového zaťaženia.

,

Konferencia WORK IN BALANCE 2018

16.2.2018 sa v Hoteli Ponteo Activity Park v Bratislave Rusovciach uskutočnil už 3. ročník konferencie WORK IN BALANCE. Podujatia sa zúčastnili všetci nadšenci zdravého životného štýlu, ktorí našli inšpiráciu a oboznámili sa s viacerými novinkami.

NutriBalance – nový program zdravého stravovania pre zamestnancov

Zdravé teplé raňajkové ovsené kaše, ktoré sú ideálne v jesennom a zimnom období- dodajú vám potrebnú energiu a naštartujú vás do úspešného pracovného dňa.

Predvianočný deň zdravia v spoločnosti SLOVNAFT Kľačany

Po roku sme sa vrátili do spoločnosti SLOVNAFT, a.s. a opäť pripravili pre zamestnancov deň zdravia, počas ktorého sa naši odborníci pozreli na ich zdravotný stav. Urobili im rôzne merania a diagnostiky a odporučili ako sa čo najlepšie udržiavať vo FIT kondícii.

Raňajkové ovsené kaše vám dodajú potrebnú energiu

Zdravé teplé raňajkové ovsené kaše, ktoré sú ideálne v jesennom a zimnom období- dodajú vám potrebnú energiu a naštartujú vás do úspešného pracovného dňa.

Vydarený októbrový deň zdravia v spoločnosti SLOVNAFT

Po roku sme sa vrátili do spoločnosti SLOVNAFT, a.s. a opäť pripravili pre zamestnancov deň zdravia, počas ktorého sa naši odborníci pozreli na ich zdravotný stav. Urobili im rôzne merania a diagnostiky a odporučili ako sa čo najlepšie udržiavať vo FIT kondícii.

Balance teambuilding na Domaši pre spoločnosť KAMAX

Vydarený športový balance teambuilding v nádhernom prostredí vodného diela Domaša pripravený pre zamestnancov spoločnosti KAMAX.

Víťaz našej súťaže si takto vychutnal zdravé raňajky

Víťaz našej súťaže o zdravé raňajky, spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. takto príjemne spestrila zamestnancom štart do nového pracovného dňa.

,

WOMAN´S BALANCE DAY 2017

23.6.2017 sa nádherné prostredie hotela Ponteo Activity Park v Bratislave Rusovciach, počas jedinečného podujatia pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY, premenilo na oázu zdravia, oddychu, relaxu a krásy.

MAN’S BALANCE DAY pre spoločnosť Pantheon Technologies

Aj páni si zaslúžia svoj „BALANCE“ deň. V Hoteli Ponteo si ho takto užili zamestnanci Pantheon Technologies.

Smoothie Day v HB REAVIS Slovakia

Perfektný Smoothie Day v HB REAVIS Slovakia sa niesol v znamení raňajkovej mandelády a 3 druhov mliečnych smoothie.

Deň zdravia v Savencia Fromage & Dairy SK

Takto si užívali deň zdravia zamestnanci v Savencii. Nechýbali chutné a zdravé raňajky s Liptovskou bryndzou, diagnostiky a merania ani prednášky. Ráno si všetci vyskúšali svoje schopnosti pri poskytovaní prvej pomoci a z poobednej prednášky si odniesli niekoľko tipov na zvládanie mikrospánku za volantom.

Zdravé raňajky v HB REAVIS Slovakia

Zdravé raňajky v HB REAVIS… Čerstvé šťavy, zdravé chlebíky s pomazánkami, raňajkové muffiny, ovsená kaša a čerstvé ovocie dodali všetkým dostatok energie na úspešný štart pracovného dňa.

Woman’s Balance Day v Erste Group IT International

Woman’s Balance Day v spoločnosti Erste Group IT International dámy začali zdravými raňajkami. Potom si vypočuli prednášku s nutričnou a imidžovou poradkyňou, a tiež s terapeutkou tradičnej čínskej medicíny. Poobede mohli absolvovať rôzne individuálne konzultácie

Woman’s Balance Day v IAC Group (Slovakia)

Aj v prostredí priemyselného automobilového parku sa dá zorganizovať úžastný Woman’s Balance Day a osláviť tak medzinárodný deň žien.

Woman’s Balance Day v SAP Slovensko

Pri príležitosti medzinárodného dňa žien sa dámy v spoločnosti SAP Slovensko s.r.o po podujatí Woman’s Balance Day domov vracali ako krásne a sebavedomé ženy.

Woman’s Balance Day v HB REAVIS Slovakia

Medzinárodný deň žien v spoločnosti HB REAVIS Slovakia a.s. sa niesol v znamení voňavých jarných kvetov, chutných zdravých dezertov, čerstvých štiav a červených ruží, ktoré rozdával náš sympatický Patrik

Zdravé raňajky v Regal Beloit Slovakia

Takto vyzerali dnešné zdravé raňajky v spoločnosti Regal Beloit Slovakia. Zamestnanci si pochutnali na chlebíkoch s bryndzovou nátierkou, zdravých muffinoch, zdravej káve z huby reishi a fresh nápojoch, ktoré ich naštartovali do úspešného pracovného dňa.

Deň zdravia v spoločnosti Accenture

Celodenný program, ktorý začal 8:00 ráno, zdravými čerstvými šťavami, pokračoval prednáškami v oblasti výživa“ Stravovanie podľa chémie tela“,ďalej prednáškou ergometrické nastavenie pracoviska… Od 11:30 do 18:00 prebiehali rôzne diagnostiky a individuálne konzultácie

Zdravé raňajky v DELL

Work in balance tím, dnes úspešne pripravil zdravé raňajky pre viac ako 1000 ľudí v spoločnosti DELL. Tri rôzne kombinácie štiav s raw dezertmi.

Konferencia „Ako sa stať zdravou firmou“

Zúčastnili sme sa veľmi zaujímavej konferencie. Odzneli prednášky v oblasti zdravia, oblasť výživy zastrešila prednáškou Z. Líšková. Záver konferencie ukončila interaktívna diskusia v oblasti nastavenia rôznych benefitov pre zamestnancov v rôznych firmách. Veľmi inšpiratívny deň pre všetkých!

Deň zdravia pre TV Markíza

Začiatok odštartovala Zuzka Líšková prednáškou „ Stravovanie podľa chémie tela“. Následne celý deň bol plný diagnostík a vyšetrení (diagnostika zraku, diagnostika pleti), individuálne konzultácie s meraním kompozície tela, relaxačné masáže krku a šije a záver bol doplnený o prednášku na tému „Ergonomické nastavenie pracoviska“.

Deň zdravia pre spoločnosť Slovnaft

Work in Balance úspešne zrealizoval Deň zdravia pre spoločnosť Slovnaft. Po niekoľko hodinovej príprave počas noci, boli naše zdravé raňajky pripravené už 5:30 ráno. Počas celého dňa prebiehali v dvoch častiach Slovnaftu, vo výrobnej a administratívnej časti: prednášky, merania, diagnostiky a individuálne konzultácie. Pridávame prvé fotky z našich zdravých raňajok…

,

Úspešný 2. ročník projektu Woman´s Balance Day

V Bratislave sa konal už v poradí 2.ročník projektu Woman´s Balance day, kde účastníčky zažili skvelý deň plný workshopov a poradenstva. Workshopom sprevádzala Zuzana Lišková, Zora Czoborová – Illiáš, Jana Keketi a Eva Martiničová.

Včera sme strávili príjemné ráno v teleráne TV Markíza

Včera sme strávili príjemné ráno v teleráne TV markíza so super moderátormi a celým štábom. Zuzka Líšková predstavila stravovanie podľa metabolic balance a zároveň pripravili 3 rôzne recepty sladkých a slaných raňajok.