Vydarený 3. ročník podujatia pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY

23.6.2017 sa nádherné prostredie hotela Ponteo Activity Park v Bratislave Rusovciach, počas jedinečného podujatia pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY, premenilo na oázu zdravia, oddychu, relaxu a krásy.

Po príchode a registrácii si mohli milovníčky zdravých raňajok pochutnať na raňajkovej balance mandeláde a čistozrných chlebíkoch s cícerovo-sezamovou a bryndzovou nátierkou. Nechýbali tiež svieže smoothies z čerstvého ovocia a zeleniny.

Deň za odmenu pre všetky ženy otvorila Zuzana Líšková, výživová poradkyňa a riaditeľka spoločnosti Work in Balance s. r. o.. Ďalej nasledovali prednášky z rôznych oblastí, ktoré inšpirovali a obohatili nejednu účastníčku.

Eva Štefanková zo spoločnosti ATAIRU s.r.o. poradila, ako nachádzať každý deň dôvod na radosť a zvoliť si šťastie ako najlepší prístup k životu. Terapeutka tradičnej čínskej medicíny Ivana Pochabová, na základe osobných skúseností, odhalila tajomstvá Číňaniek a ich mladého vzhľadu. Počas poobedných individuálnych konzultácií si od nej mohli dámy nechať poradiť, ako začať riešiť svoje zdravotné problémy pomocou neinvazívnych metód, techník, bylín a akupunktúry, ktoré tradičná čínska medicína využíva.

Docentka Eliška Kubíková, prednostka anatomického ústavu lekárskej fakulty Univerzity Komenského upozornila na nebezpečné ochorenia, ktoré najviac ohrozujú ženskú populáciu. Rakovina prsníka a rakovina krčka maternice predstavuje pre ženy obrovské riziko. Počet novodiagnostikovaných prípadov pribúda a nutnosť prevencie tak získava na dôležitosti ešte viac. Dermatologička Božena Grünwaldová účastníčkam bližšie priblížila rôzne skrášľovacie procedúry, ktoré využíva estetická dermatológia. Poobede si u nej mohli dámy nechať vyšetriť znamienka dermatoskopom a poradiť sa o prevencii rakoviny kože.

Po zdravom obede, nasledoval poobedný program venovaný rôznym beauty kútikom, diagnostikám a individuálnym konzultáciám, kde sa mohli dámy poradiť s odborníkmi, nechať sa vyšetriť, skrášliť dopriať si masáž, manikúru, diagnostiku pleti alebo aj diagnostik chodidla.

Počas poobedných workshopov si účastníčky mohli zostaviť svoj akčný plán s psychologičkou Zuzanou Lazišťanovou na zvládanie bežných denných situácií v role manželky, matky aj pracujúcej ženy. Nechýbala tiež prednáška imidžovej poradkyne Janky Keketi, ktorá ukázala dámam, ako si vyskladať efektívny šatník. Milovníčky sladkých zdravých dezertov sa mohli nechať inšpirovať Zuzanou Frešo a naučiť sa pripravovať raw mangovú tortu.

WOMAN’S BALANCE DAY 2017 opäť nesklamal, obohatil, inšpiroval a poradil každej žene ako byť efektívna v pracovnom živote a nájsť tú správnu rovnováhu medzi kariérou a súkromným životom.