Koučka Jaroslava Vaculčiaková: Úspešné ženy kladú dôraz na svoje prirodzene silné stránky.

Každá žena, ktorá chce byť spokojná, úspešná a žiť vyrovnaný život, by v prvom rade mala byť sama sebou. Mala by poznať sama seba a pochopiť, aké sú jej prirodzené silné stránky. Na tých by potom mala stavať. Nie je potrebné porovnávať sa a snažiť sa byť niekým iným. Práve to vedie v živote k nerovnováhe. Keď žena pochopí, aká skutočne je a aký je jej prirodzený osobnostný profil , hneď ju to môže mentálne oslobodiť.

Bežecká koučka Monika Ruffini: Behanie nepotrebuje značkové tenisky, ale silu a správnu techniku.

Monika Ruffini, bežecká koučka, terapeutka a trénerka behu. Jej poslaním je využívať poznatky vedy a výskumu v športe. Je zakladateľkou Centra bežeckej terapie, ktoré uprednostňuje prevenciu ako súčasť aktívneho životného štýlu a motivuje ľudí k zdravému behaniu. Učí ich hýbať sa správne, aby sa vyhli zraneniam a zostali aktívni do vysokého veku.

Ľubica Takáčová: Dnešné ženy majú viac priestoru na uplatnenie ženského potenciálu vo vedúcich pozíciách.

Mnohé z vás určite pracujú v mužskom kolektíve a možno máte skúsenosť, že to niekedy nie je jednoduché dosiahnuť úspech a rešpekt kolegov. Porozprávali sme sa s Ľubicou Takáčovou, koučkou a mentorkou v oblasti vzdelávania a potenciálu ľudí zo spoločnosti Life Up o tom prečo to tak je a aké sú silné ženské stránky, vďaka ktorým dokážu byť perfektnými líderkami.

Sound healing masterka Lucia Nosko lieči pomocou vzácnych himalájskych misiek a gongov

Až z ďalekého Nepálu priniesla Lucia Nosko na Slovensku jedinečnú liečiteľskú terapiu Sound healing. Jej zázračné melódie dokážu pretransformovať staré myšlienkové vzorce, odbúrať negatívnu energiu, stimulovať krvný obeh, lymfatický systém a ozdraviť telo aj dušu.

Janka Keketi nám prezradila 4 pravidlá, s ktorými bude každá žena krásna a šik.

Každá žena túži byť navždy mladá, krásna a šik. Zverte sa do rúk nádhernej a skúsenej odborníčky na imidž Janky Keketi, naučte sa jej pravidlá a úspech máte zaručený.

,

Konferencia WOMAN’S BALANCE DAY 2018 inšpirovala ženy, ako žiť život v rovnováhe

Konferencia pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY je o hľadaní potenciálu v sebe, ako byť efektívna, ako cez starostlivosť o svoj vzhľad, dušu aj telo možno dosiahnuť vnútornú spokojnosť a byť šťastnejšia, výkonnejšia, tvorivejšia. Všetky ženy, matky, manželky, kamarátky aj kolegyne, ktoré túžili nájsť vnútornú rovnováhu načerpali inšpiráciu na 4. ročníku konferencie 28.9.2018 v HOTELI BRATISLAVA****.

O potravinových alergiách a intoleranciách v rozhovore s MUDr. Zuzanou Abaffyovou

Po ukončení štúdia na lekárskej fakulte, získala atestáciu z pediatrie a o niekoľko rokov neskôr aj z alergológie a imunológie. Od roku 2014 prevádzkuje vlastnú imuno-alergologickú ambulanciu v Bratislave. V rozhovore nám priblížila rozdiely medzi potravinovými alergiami a intoleranciami, ako spoznať prvé príznaky a aké sú možnosti prevencie.

Martina Mošková pomáha ženám nájsť cestu k hormonálnej rovnováhe a zmierniť ženské problémy

Rýchly spôsob života, rastúce množstvo zodpovedností a nevhodný životný štýl, ale zároveň aj vnútorné nastavenie sa odzrkadlili na jej zdraví, ale aj motivácií. Odhodlala sa pre zmenu a vytvorila koncept, ktorý pomohol jej samotnej a dnes má potrebu šíriť ho ďalej. Vďaka jej terapii nachádzajú ženy hormonálnu rovnováhu a lepšie prekonávajú zmeny po 40-tke.

MUDr. Patrik Paulis nám odhalil nový trend v plastickej chirurgii

Študoval vo Francúzsku, kde ho učili a inšpirovali viacerí špecialisti a osvojil si decentný, precízny a umelecký francúzsky štýl.  Svojim klientkam a klientom ponúka najnovšie a najmodernejšie metódy. Vďaka jeho citu a šikovným rukám našlo veľa žien opäť stratené sebavedomie a radosť pri pohľade na svoje telo.

Ako vyzerá efektívna životospráva modernej ženy podľa Dušana Plichtu?

Dnešná moderná žena by v prvom rade mala byť uvedomelá a nakupovať len prirodzené a minimálne spracované produkty. Takto by sa podľa Dušana Plichtu, zakladateľa konceptu špeciálnych produktov Powerlogy pre silné zdravie a vysoký výkon, mala stravovať žena, ktorá musí denne zvládať pracovné povinnosti a starostlivosť o seba aj rodinu.

Odborníčka na bra-fitting Karin Kosková: Správna podprsenka vyčaruje sexi postavu a pozdvihne sebavedomie

Odborníčka na bra-fitting a manažérka predajne Madam Podpsenka Karin Kosková nám prezradila, prečo záleží na výbere správnej podprsenky a na čo všetko si treba dávať pozor. Pokiaľ chce žena predísť nelichotivému zarezávaniu ramienok a obvodu, vyskakovaniu pŕs a v konečnom dôsledku aj bolestiam chrbta, mala by investovať do kvalitnej podprsenky, ktorá jej sadne ako uliata.

Jana Fottová: Esenciálne oleje dokážu ženám vyčariť úsmev a podčiarkuť ich zmyselnosť

Psychologička, terapeutka a certifikovaná aromaterapeutka. Absolvovala mnoho školení a tréningov, či už z oblasti esenciálnych olejov, psychológie, personalistiky alebo biznisu. Jedným z nich je aj dlhodobý terapeutický výcvik v systemickej terapii. V súčasnosti rozširuje svoje vedomosti v oblasti aromaterapie a etikoterapie. Jej životným krédom je: „Život je príliš krátky, aby sme nežili podľa vlastných predstáv“.

Lucia Víglašová: Nezabúdajte žiť skutočný život, nielen ten na sociálnych sieťach

Má prehľad vo všetkých sociálnych sieťach, pozná aktuálne trendy a rôzne vychytávky, ktoré ľudia denne využívajú na známom a populárnom Facebooku alebo Instagrame, aby sa zviditeľnili, pochválili alebo upútali na seba pozornosť. V online marketingu našla pre seba ideálne spojenie žurnalistiky, ktorú študovala, a pestrej kreatívnej práce. Aktuálne pôsobí ako social media manažér v agentúre VISIBILITY.

Zuzana Ondrisová nám prezradila tajomstvo omladenia, po ktorom túžia všetky ženy

Na základe skúseností zo svojej dlhoročnej praxe vyvinula vlastnú metódu, zostavu cvikov a masáži, vďaka ktorým jej klientky viditeľne omladnú bez botoxu a plastického chirurga.

Andrea Hinková – Tarová: Ženy, nesnažte sa byť dokonalé, dovoľte si robiť chyby

Šéfredaktorka časopisu Harmonia, ktorá už počas štúdia na vysokej škole chcela robiť lifestyle. Ako sama hovorí, skĺbiť pracovné povinnosti s rodinnými nebolo vždy jednoduché. Dnes, keď dosahuje úspech v kariére a každý deň prežíva krásne a veselé chvíle so svojou rodinou, je inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré túžia žiť v harmónii, šťastí a rovnováhe.

,

Každá žena si zaslúži svoj BALANCE DAY

Zuzana Líšková, výživová poradkyňa, zakladateľka MEDIBALANCE Centra výživy a redukcie hmotnosti a spoločnosti Work in Balance, ktorá cez špeciálne navrhnuté programy buduje zdravé firmy a podporuje zdravý životný štýl na pracoviskách, organizuje v septembri už 4. ročník konferencie WOMAN’S BALANCE DAY.

,

Konferencia WORK IN BALANCE 2018

16.2.2018 sa v Hoteli Ponteo Activity Park v Bratislave Rusovciach uskutočnil už 3. ročník konferencie WORK IN BALANCE. Podujatia sa zúčastnili všetci nadšenci zdravého životného štýlu, ktorí našli inšpiráciu a oboznámili sa s viacerými novinkami.

,

WOMAN´S BALANCE DAY 2017

23.6.2017 sa nádherné prostredie hotela Ponteo Activity Park v Bratislave Rusovciach, počas jedinečného podujatia pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY, premenilo na oázu zdravia, oddychu, relaxu a krásy.

Konferencia „Ako sa stať zdravou firmou“

Zúčastnili sme sa veľmi zaujímavej konferencie. Odzneli prednášky v oblasti zdravia, oblasť výživy zastrešila prednáškou Z. Líšková. Záver konferencie ukončila interaktívna diskusia v oblasti nastavenia rôznych benefitov pre zamestnancov v rôznych firmách. Veľmi inšpiratívny deň pre všetkých!

,

Úspešný 2. ročník projektu Woman´s Balance Day

V Bratislave sa konal už v poradí 2.ročník projektu Woman´s Balance day, kde účastníčky zažili skvelý deň plný workshopov a poradenstva. Workshopom sprevádzala Zuzana Lišková, Zora Czoborová – Illiáš, Jana Keketi a Eva Martiničová.