Naša prezentácia na konferencii HR LIVE Annual Leaders Forum 2018

Posledný májový deň sme boli súčasťou konferencie HR LIVE Annual Leaders Forum a účastníkom sme predstavili ukážku našich zdravých raňajok, cateringu a zmerali a vyšetrili stav kardiovaskulárneho systému a úroveň stresového zaťaženia.

,

Konferencia WORK IN BALANCE 2018

16.2.2018 sa v Hoteli Ponteo Activity Park v Bratislave Rusovciach uskutočnil už 3. ročník konferencie WORK IN BALANCE. Podujatia sa zúčastnili všetci nadšenci zdravého životného štýlu, ktorí našli inšpiráciu a oboznámili sa s viacerými novinkami.

Predvianočný deň zdravia v spoločnosti SLOVNAFT Kľačany

Po roku sme sa vrátili do spoločnosti SLOVNAFT, a.s. a opäť pripravili pre zamestnancov deň zdravia, počas ktorého sa naši odborníci pozreli na ich zdravotný stav. Urobili im rôzne merania a diagnostiky a odporučili ako sa čo najlepšie udržiavať vo FIT kondícii.

Vydarený októbrový deň zdravia v spoločnosti SLOVNAFT

Po roku sme sa vrátili do spoločnosti SLOVNAFT, a.s. a opäť pripravili pre zamestnancov deň zdravia, počas ktorého sa naši odborníci pozreli na ich zdravotný stav. Urobili im rôzne merania a diagnostiky a odporučili ako sa čo najlepšie udržiavať vo FIT kondícii.

Balance teambuilding na Domaši pre spoločnosť KAMAX

Vydarený športový balance teambuilding v nádhernom prostredí vodného diela Domaša pripravený pre zamestnancov spoločnosti KAMAX.

Víťaz našej súťaže si takto vychutnal zdravé raňajky

Víťaz našej súťaže o zdravé raňajky, spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. takto príjemne spestrila zamestnancom štart do nového pracovného dňa.

,

WOMAN´S BALANCE DAY 2017

23.6.2017 sa nádherné prostredie hotela Ponteo Activity Park v Bratislave Rusovciach, počas jedinečného podujatia pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY, premenilo na oázu zdravia, oddychu, relaxu a krásy.

MAN’S BALANCE DAY pre spoločnosť Pantheon Technologies

Aj páni si zaslúžia svoj „BALANCE“ deň. V Hoteli Ponteo si ho takto užili zamestnanci Pantheon Technologies.

Smoothie Day v HB REAVIS Slovakia

Perfektný Smoothie Day v HB REAVIS Slovakia sa niesol v znamení raňajkovej mandelády a 3 druhov mliečnych smoothie.

Deň zdravia v Savencia Fromage & Dairy SK

Takto si užívali deň zdravia zamestnanci v Savencii. Nechýbali chutné a zdravé raňajky s Liptovskou bryndzou, diagnostiky a merania ani prednášky. Ráno si všetci vyskúšali svoje schopnosti pri poskytovaní prvej pomoci a z poobednej prednášky si odniesli niekoľko tipov na zvládanie mikrospánku za volantom.

Zdravé raňajky v HB REAVIS Slovakia

Zdravé raňajky v HB REAVIS… Čerstvé šťavy, zdravé chlebíky s pomazánkami, raňajkové muffiny, ovsená kaša a čerstvé ovocie dodali všetkým dostatok energie na úspešný štart pracovného dňa.

Woman’s Balance Day v Erste Group IT International

Woman’s Balance Day v spoločnosti Erste Group IT International dámy začali zdravými raňajkami. Potom si vypočuli prednášku s nutričnou a imidžovou poradkyňou, a tiež s terapeutkou tradičnej čínskej medicíny. Poobede mohli absolvovať rôzne individuálne konzultácie

Woman’s Balance Day v IAC Group (Slovakia)

Aj v prostredí priemyselného automobilového parku sa dá zorganizovať úžastný Woman’s Balance Day a osláviť tak medzinárodný deň žien.

Woman’s Balance Day v SAP Slovensko

Pri príležitosti medzinárodného dňa žien sa dámy v spoločnosti SAP Slovensko s.r.o po podujatí Woman’s Balance Day domov vracali ako krásne a sebavedomé ženy.

Woman’s Balance Day v HB REAVIS Slovakia

Medzinárodný deň žien v spoločnosti HB REAVIS Slovakia a.s. sa niesol v znamení voňavých jarných kvetov, chutných zdravých dezertov, čerstvých štiav a červených ruží, ktoré rozdával náš sympatický Patrik

Zdravé raňajky v Regal Beloit Slovakia

Takto vyzerali dnešné zdravé raňajky v spoločnosti Regal Beloit Slovakia. Zamestnanci si pochutnali na chlebíkoch s bryndzovou nátierkou, zdravých muffinoch, zdravej káve z huby reishi a fresh nápojoch, ktoré ich naštartovali do úspešného pracovného dňa.

Deň zdravia v spoločnosti Accenture

Celodenný program, ktorý začal 8:00 ráno, zdravými čerstvými šťavami, pokračoval prednáškami v oblasti výživa“ Stravovanie podľa chémie tela“,ďalej prednáškou ergometrické nastavenie pracoviska… Od 11:30 do 18:00 prebiehali rôzne diagnostiky a individuálne konzultácie

Zdravé raňajky v DELL

Work in balance tím, dnes úspešne pripravil zdravé raňajky pre viac ako 1000 ľudí v spoločnosti DELL. Tri rôzne kombinácie štiav s raw dezertmi.

Deň zdravia pre TV Markíza

Začiatok odštartovala Zuzka Líšková prednáškou „ Stravovanie podľa chémie tela“. Následne celý deň bol plný diagnostík a vyšetrení (diagnostika zraku, diagnostika pleti), individuálne konzultácie s meraním kompozície tela, relaxačné masáže krku a šije a záver bol doplnený o prednášku na tému „Ergonomické nastavenie pracoviska“.

Deň zdravia pre spoločnosť Slovnaft

Work in Balance úspešne zrealizoval Deň zdravia pre spoločnosť Slovnaft. Po niekoľko hodinovej príprave počas noci, boli naše zdravé raňajky pripravené už 5:30 ráno. Počas celého dňa prebiehali v dvoch častiach Slovnaftu, vo výrobnej a administratívnej časti: prednášky, merania, diagnostiky a individuálne konzultácie. Pridávame prvé fotky z našich zdravých raňajok…

,

Úspešný 2. ročník projektu Woman´s Balance Day

V Bratislave sa konal už v poradí 2.ročník projektu Woman´s Balance day, kde účastníčky zažili skvelý deň plný workshopov a poradenstva. Workshopom sprevádzala Zuzana Lišková, Zora Czoborová – Illiáš, Jana Keketi a Eva Martiničová.