Raňajkové ovsené kaše vám dodajú potrebnú energiu

Základom každého úspešného dňa sú zdravé a výdatné raňajky, ktoré dodajú energiu potrebnú na zvládanie každodenných pracovných povinností. Ak neraňajkujete robíte obrovskú chybu! Prvé jedlo dňa je organizmus nevyhnutné, aby telo získalo všetky potrebné živiny a energiu, ktoré počas noci neprijímalo. Dôležité je však zvoliť si ľahšie a zdravšie raňajky, ktoré vaše trávenie nezaťažia.

Vyskúšajte naše teplé raňajkové ovsené kaše!

Ovsené vločky patria medzi najzdravšie potraviny. Sú bezlepkové a obsahujú veľa vitamínov, minerálov a tiež vlákniny, ktorá priaznivo pôsobí na tráviaci proces a prispieva k tomu, že pocit sýtosti vydrží dlhšie. Majú nízky glykemický index, vďaka čomu sa z nich energia uvoľňuje postupne. Posilňujú imunitný systém, priaznivo pôsobia na centrálny nervový systém, znižujú krvný tlak a vstrebávanie tukov a cholesterolu zo stravy.

V jesennom a zimnom období sú ideálnou voľbou teplé raňajkové kaše. Pripravili sme pre vás nové variácie, aby ste spoznali chuť jesenného čerstvého a sušeného ovocia, orechov, mandlí a škorice. Vyskúšajte ich ešte dnes! Objednávajte mailom na kosecova@workinbalance.sk.

P.S.: Najlepšie si ich vychutnáte s kolegami na spoločných zdravých raňajkách u vás vo firme. 🙂