WOMAN’S
BALANCE DAY

5. ročník konferencie pre ženy

Objavte s nami váš ženský potenciál, vnútornú rovnováhu a samu seba. Deň za odmenu pre každú ženu.

28. September 2019

VIENNA HOUSE EASY BRATISLAVA

                                                                                                                             Galvaniho 28, 821 04 Bratislava

Pripravujeme 5. ročník konferencie WOMAN’S BALANCE DAY, ktorý ukáže každej žene ako žiť v šťastí, harmónii a rovnováhe.

Moderná pracujúca žena 21. storočia myslí, pracuje, vyzerá a žije inak ako žena predchádzajúcich generácií. Čoraz viac sa úspešne presadzuje v riadiacich a vrcholových pozíciách, čo na ňu pochopiteľne kladie oveľa väčšie nároky na vzhľad, zdravie a samotný výkon doma aj v rodine.

Zároveň sa však neustále snaží udržať si v sebe ženskosť matky, manželky, priateľky, zamestnankyne, či podnikateľky, ktorá sa nebojí riadiť vlastnou intuíciou, počúva svoj vnútorný hlas, je pragmatická a emocionálna zároveň. Neustále hľadá a objavuje v sebe nové skryté možnosti, kreativitu a potenciál vlastného rozvoja. Dnešná moderná žena sa neustále učí nájsť vnútornú rovnováhu, je ochotná zo seba vydať každý deň maximum.

WOMAN’S BALANCE DAY je o hľadaní potenciálu v sebe, ako byť efektívna, ako cez starostlivosť o svoj vzhľad, dušu aj telo možno dosiahnuť vnútornú spokojnosť a byť šťastnejšia, výkonnejšia, tvorivejšia.

Žena, ktorej nechýba jej zanietenosť, odhodlanie, nadšenie pre čokoľvek sa rozhodne. WOMAN’S BALANCE DAY je určený pre všetky ženy, matky, manželky, kamarátky a kolegyne… ako DARČEK, BENEFIT, BONUS, DEŇ ZA ODMENU…

Partneri podujatia

 

Ponuka pre partnerov a vystavovateľov

WOMAN’S BALANCE DAY je perfektným dňom aj vďaka partnerom, ktorí sa podieľajú na organizácii, prispievajú k jedinečnej atmosfére a sprostredkujú každej žene príležitosť dopriať si chvíľku pre seba a objaviť možnosti ako byť krásna, zdravá, šťastná a spokojná.

Ak máte záujem stať sa partnerom 5. ročníka konferencie, neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky.

Tešíme sa na spoluprácu!

WOMAN’S BALANCE DAY podporuje Nadáciu detského kardiocentra

WOMAN’S BALANCE DAY daruje Nadácii detského kardiocentra výťažok z predaja každej vstupenky.

Priamo počas podujatia budete mať možnosť individuálne finančne podporiť Nadáciu detského kardiocentra v ich stánku príspevkom do oficiálnej zbierky schválenej Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky.

Program konferencie

 • 8:00 - 8:30

  Registrácia

 • 8:30 - 8:45

  Privítanie

  Príhovor Zuzany Líškovej, konateľky spoločnosti Work in Balance, s. r. o. a zakladateľky konferencie WOMAN’S BALANCE DAY

 • 8:45 - 9:00 Ranná aktivita

  Nadýchnite sa, prebuďte svoje zmysly a objavte vnútorný BALANCE.

  Mgr. Jana Fottová, aromaterapeutka

  Účinok vôní na naše zmysli sa nemožno spochybňovať. Ovplyvňujú nie len naše vnímanie a emócie, ale pôsobia aj na našu náladu, a na to ako sa cítime. Aromaterapia dokáže pomocou vôní upokojiť, uvoľniť, posilniť, povzbudiť aj podporiť koncentráciu. Všetky sa spolu hneď ráno nadýchneme, objavíme vnútorný balance a odštartujeme konferenciu WOMAN’S BALANCE DAY.

 • 9:00 - 9:40 Prednáška

  Osobnostná typológia – kľúč k odomknutiu vnútorného potenciálu. 

  Jaroslava Vaculčiaková, lektorka a koučka v oblasti soft skills a osobnostného rozvoja

  Keď chcete odomknúť svoj potenciál a dosiahnuť vnútornú rovnováhu, musíte najskôr poznať sami seba a svoje silné a slabé stránky. Na prednáške sa dozviete 4 základné osobnostné typy a ako vďaka ním rozvíjať svoj potenciál.

 • 9:45 - 10:30 Prednáška

  Ako byť šťastná, spokojná a vyrovnaná?

  Jozef Banáš, prozaik, dramatik, diplomat a politik

 • 10:30 - 10:50

  Coffee break

 • 10:50 - 11:30 Aktivita

  Cvičenie so Zorou Czoborovou.

 • 11:40 - 12:10 Prednáška

  Každá postava má svoje prednosti.

  Jana Keketi, imidžová poradkyňa

  Na prednáške sa dozviete ako určiť správne svoj typ postavy a aké strihy sú pre vás vhodné, aby ste zakryli nedostatky a vyzdvihli prednosti.

 • 12:10 - 14:00

  Obed

 • 12:40 - 13:20 Aktivita

  Sound Healing – terapia tibetskými miskami.

  Lucia Nosko, terapeutka

 • 12:40 - 14:30 Workshop

  Typológia postáv.

  Jana Keketi, imidžová poradkyňa

  Janka vám ukáže praktické triky a strihy na váš typ postavy a spoločne si utvrdíte, čo by ste mali nosiť, aby ste sa cítili sebavedomo, štíhlejšie a krásne.

 • 12:40 - 13:40 Workshop

  Aromaterapia s olejmi DoTerra – Namiešajte si svoju esenciu.

  Jana Fottová,aromaterapeutka

 • 14:40 - 15:20 Aktivita

  Cvičenie jogy.

  Jakai joga centrum

 • 13:15 - 14:15 Workshop

  Varenie s výživovou poradkyňou metabolic balance®.

  Zuzana Líšková, výživová poradkyňa

 • 14:30 - 15:15 Workshop

  Workshop bežeckej terapie – zistite ako behať správne, ľahko a bez zranení.

  Monika Ruffini, bežecká koučka, špecialistka na bežeckú techniku

  Monika vám vysvetlí základy správneho a zdravého behania, ukáže vám praktické drily a cvičenia, ktoré umožňujú nacvičiť správnu bežeckú techniku. Dostanete tipy pre váš bežecký tréning.

 • 15:15 - 16:15 Workshop

  Varenie s výživovou poradkyňou metabolic balance®.

  Zuzana Líšková, výživová poradkyňaa

Prednášajúci

Zuzana Líšková

Zuzana Líšková

Výživová poradkyňa a nadšená propagátorka zdravého životného štýlu. Zakladateľka centra výživy a redukcie hmotnosti Medibalance. Jej každodennou prácou je pomáhať ľuďom a motivovať ich, aby si cez úpravu stravovacích návykov naštartovali stratenú životnú energiu a zvýšili výkonnosť organizmu.

Jana Keketi

Jana Keketi

Jediná slovenská držiteľka certifikátu Advanced Image Consulting and Professional Development z prestížneho London Image Institute. Imidžová poradkyňa v oblasti biznis aj osobnostného rozvoja jednotlivcov a profesionálna fotografka. Klientom pomáha zvýšiť ich sebavedomie a vybudovať jedinečný imidž ovplyvňujúci každý jeden aspekt v profesionálnom ale aj osobnom živote.

Jozef Banáš

Jozef Banáš

Lucia Nosko

Lucia Nosko

Študovala terapiu zvukom vo svete. Nepál-India-Nemecko- a za jej majsterským stupňom stojí americký Grand Gong Master Don Conreaux, ktorý je vyhľadávaná kapacita v oblasti holistickej medicíny nielen v Amerike, ale všade na svete.

Jana Fottová

Jana Fottová

Psychologička, terapeutka a certifikovaná aromaterapeutka. Vyštudovala fakultu psychológie a fakultu sociálnej práce. Absolvovala mnoho školení a tréningov, či už z oblasti esenciálnych olejov, psychológie, personalistiky alebo biznisu. Jedným z nich je aj dlhodobý terapeutický výcvik v systemickej terapii. V súčasnosti rozširuje svoje vedomosti v oblasti aromaterapie a etikoterapie. Pracovala v medzinárodných spoločnostiach ako psychologička, personalistka, trénerka a manažérka. Má dcérku Marínu, ktorá jej pomáha znovuobjavovať svet. Jej životným krédom je: „Život je príliš krátky, aby sme nežili podľa vlastných predstáv“.

Jaroslava Vaculčiaková

Jaroslava Vaculčiaková

Skúsená lektorka a koučka, ktorá s nadšením pomáha ľuďom a firmám rásť a rozvíjať svoj potenciál. Je certifikovanou trénerkou osobnostnej typológie DiSC a absolventkou tréningu the American Board of NLP v Londýne. Už viac ako 15 rokov trénuje a konzultuje pre významné firmy, manažérov i politikov. Prednáša na konferenciách a univerzitách, pravidelne publikuje a vystupuje v médiách. Jej víziou je, aby Slovensko bolo krajším a lepším miestom pre život. Verí, že každý z nás k tomu môže prispieť svojou troškou. Preto treba začať od seba.

Monika Ruffini

Monika Ruffini

Bežecká koučka, terapeutka a trénerka behu. Jej poslaním je využívať poznatky vedy a výskumu v športe. Je zakladateľkou Centra bežeckej terapie, ktoré uprednostňuje prevenciu ako súčasť aktívneho životného štýlu a motivuje ľudí k zdravému behaniu. Učí ich hýbať sa správne, aby sa vyhli zraneniam a zostali aktívni do vysokého veku.
Je jediným certifikovaným bežeckým špecialistom POSE METHOD® na Slovensku, ktorý sa venuje správnej technike behu a organizuje kurzy správnej techniky behu a bežeckej terapie pre jednotlivcov a skupiny.

Takto vyzerali naše predchádzajúce ročníky konferencie

2018

Hotel BRATISLAVA

2017

Hotel PONTEO

2016

Hotel PONTEO

2015

Hotel PONTEO

Nepremeškajte žiadne novinky o pripravovanom 5. ročníku WOMAN’S BALANCE DAY 2019!

""
1
Previous
Next

Zásady ochrany a spracovania osobných údajov

Zásady ochrany a spracovania osobných údajov

 Spoločnosť Work in Balance s. r. o., so sídlom Košická 49, 821 08 Bratislava-Ružinov, IČO: 47 878 851, DIČ: 2024142659, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 100148/B („Work in Balance“), spoluprevádzkovateľ internetovej stránky www.workinbalance.sk vyhlasuje, že všetky osobné údaje (ďalej aj „údaje“) sú považované za prísne dôverné a je s nimi nakladané v súlade s platnými zákonnými ustanoveniami v oblasti ochrany osobných údajov.

Bezpečnosť vašich osobných údajov je pre nás prioritou. Osobným údajom a ich ochrane venujeme preto náležitú pozornosť. V týchto Zásadách spracovania osobných údajov („Zásady“) vás informujeme o tom, aké osobné údaje o vás zhromažďujeme a akým spôsobom ich používame.

1.Osobné údaje a ich spracovanie

1.1.  Kategórie osobných údajov

Ak nás kontaktujete prostredníctvom kontaktného formulára zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • Meno a kontaktné údaje. Meno a priezvisko, e-mailovú adresu.
 • Demografické a geografické údaje. Údaj o pohlaví, dátum narodenia, krajinu a uprednostňovaný jazyk.

Ak sa registrujete prostredníctvom registračného formulára zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • Meno a kontaktné údaje. Meno a priezvisko, e-mailovú adresu, telefónne číslo.
 • Demografické a geografické údaje. Údaj o pohlaví, dátum narodenia, krajinu a uprednostňovaný jazyk.

Ak si stiahnete e-book zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • E-mailovú adresu.
 • Demografické a geografické údaje. Údaj o pohlaví, dátum narodenia, krajinu a uprednostňovaný jazyk.

Ak od nás odoberáte marketingové správy, zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • Meno a kontaktné údaje. Meno a priezvisko, e-mailová adresa.

1.2.  Účely spracovania osobných údajov

Poskytovanie služieb a ich zlepšovanie. Aby sme mohli poskytovať ponúkané služby a zlepšovať ich k vašej spokojnosti, spracovávame vaše osobné údaje. Konkrétne sem patria:

 1. Spracovanie objednávky tovaru alebo služieb, objednaných či už prostredníctvom webovej stránky, e-mailom alebo telefonicky. Zákonným dôvodom je tu nevyhnutnosť pre splnenie kúpnej zmluvy a pri vybraných údajoch na splnenie právnych povinností (napr. účtovné doklady).
 2. Klientska podpora. Na zaistenie klientskeho servisu a na odstránenie prípadných problémov priplnení kúpnej zmluvy spracovávame vaše osobné údaje na základe nevyhnutného splnenia týchto zmlúv.
 3. Komunikácia. Zhromaždené údaje využívame s cieľom komunikácie s vami a jej individuálneho prispôsobovania. Môžeme vás napríklad kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo inou formou, aby sme vás informovali o službách, ktoré poskytujeme, o postupoch nevyhnutných pre úspešnú realizáciu objednávky, o stave vašej registrácie, o aktuálnej ponuke služieb.
 4. Zlepšovanie služieb. Údaje používame na neustále zlepšovanie našich služieb a systémov vrátane pridávania nových funkcií a zároveň s cieľom robiť informované rozhodnutia za použitia súhrnných analýz a business inteligencie, to všetko na základe nášho oprávneného záujmu odvíjajúceho sa od slobody podnikania a spočívajúceho v nevyhnutnosti zlepšovania poskytovaných služieb kvôli úspechu v hospodárskej súťaži. Aby sme zaistili dostatočnú ochranu vašim právam a záujmom, používame na účely zlepšovania osobné údaje v anonymizovanej podobe.
 5. Ochrana, bezpečnosť a riešenie sporov. Údaje môžeme spracovávať aj z oprávneného záujmu, ktorý spočíva v zaistení ochrany a bezpečnosti našich systémov a našich klientov, na zisťovanie a prevenciu podvodov, riešenie sporov a presadzovanie našich dohôd na základe oprávneného záujmu.
 6. Marketingové ponuky
 • Zasielame vám newsletter na e-mail (obchodné oznámenie) týkajúce sa obdobných produktov a služieb, ako ste si kúpili.
 • Tieto obchodné oznámenia môžete vždy odmietnuť prostredníctvom odkazu pre odhlásenie, ktorý nájdete v každom e-maile. Na odhlásenie sa z odberu nás môžete tiež priamo kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.
 • V prípade, že odoberanie obchodných oznámení odhlásite, nebudeme naďalej vaše elektronické kontakty na tieto účely využívať. Začneme ich opäť využívať, pokiaľ ich zaregistrujete alebo si ich výslovne vyžiadate.
 • Marketingové ponuky, ktoré sa vám zobrazujú, môžu byť vybrané na základe ďalších informácií, ktoré sme o vás v priebehu času získali podľa kontaktných údajov, demografických údajov, obľúbených položiek a údajov o používaní z našich produktov a webov (cookies, IP adresa, údaje poskytnuté vaším prehliadačom, údaje o preklikoch, zobrazených obchodných oznámeniach, navštívených produktoch). Nevykonávame plne automatizované spracovanie, ktoré by pre vás malo právne účinky.
 • Pokiaľ nie ste naším klientom, spracovávame na základe vášho súhlasu.
 • Máte právo kedykoľvek bezplatne vzniesť námietku proti týmto spracovaniam. Kontaktné údaje sú uvedené na konci tohto dokumentu.

7. Spracovávanie cookies z internetových stránokprevádzkovaných spoločnosťou Work in Balance. V prípade, že máte vo svojom webovom prehliadači povolené cookies, spracovávame záznamy správania z cookies umiestnených na internetových stránkach prevádzkovaných spoločnosťou Work in Balance, a to na účely zaistenia ich lepšej prevádzky internetovej stránky a na účely internetovej reklamy. Viac informácií nájdete v samostatnej kapitole tohto dokumentu.

1.3.  Odovzdanie osobných údajov tretím stranám

Vaše osobné údaje budú odovzdané tretím osobám či inak sprostredkované iba vtedy, ak je to nevyhnutné v rámci plnenia kúpnej zmluvy, na základe oprávneného záujmu alebo pokiaľ ste s tým vopred vyslovili súhlas. Vaše osobné údaje môžu byť odovzdané, či inak sprostredkované:

 • spoločnosti OK AGENCY s. r. o., so sídlom Košická 49, 821 08 Bratislava-Ružinov, IČO: 35 957 841, DIČ: 2022074978, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 100148/B,
 • spoločnosti MEDIBALACE s.r.o., so sídlom Košická 49, 821 08 Bratislava – mestská časť Ružinov, IČO: 50 219 791, DIČ: 2120265609, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 110119/B,
 • spoločnosti MEDIBALANCE FIT s.r.o., so sídlom Košická 17180/49, 821 08 Bratislava – mestská časť Ružinov, IČO: 51192721, DIČ: 2120660850, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 124645/B,
 • spoločnostiam a spracovateľom na základe plnenia kúpnej zmluvy pre výkon interných procesov a postupov,
 • spoločnostiam vydávajúcim kreditné karty, poskytovateľom platobných služieb s cieľom spracovania platieb a bankám na základe vašej objednávky, plnenia kúpnej zmluvy,
 • našim partnerom, vo vernostných schémach, do ktorých sa zapojíte,
 • ďalším poskytovateľom služieb, tretím stranám zapojeným do spracovania dát,
 • tretím stranám, napr. prvým zástupcom, súdom s cieľom vymáhania alebo uzavretia akejkoľvek zmluvy s vami,
 • verejným orgánom (napr. polícia),
 • tretím stranám vykonávajúcim prieskumy medzi zákazníkmi.

Pokiaľ tretie osoby použijú údaje v rámci ich oprávneného záujmu, nenesie za tieto spracovania správca zodpovednosť. Tieto spracovania sa riadia zásadami spracovania osobných údajov príslušných spoločností a osôb.

2.Zabezpečenie osobných údajov a obdobie uchovávania

2.1.  Zabezpečenie osobných údajov

Vaše osobné údaje sa k nám prenášajú v zakódovanej podobe. Používame kódovací systém SSL (secure socket layer). Zabezpečujeme naše webové stránky a ostatné systémy pomocou technických a organizačných opatrení proti strate a zničeniu vašich údajov, proti prístupu neoprávnených osôb k vašim údajom, ich pozmeňovaniu či rozširovaniu.

U našich spracovateľov vyžadujeme preukázanie súladu ich systémov s nariadením GDPR.

V prípade narušenia ochrany spracovaných údajov oznámi Work in Balance bezodkladne túto skutočnosť Úradu na ochranu osobných údajov a dotknutým subjektom.

2.2.  Obdobie spracovania

Osobné údaje spracovávame a uchovávame:

 • v čase nevyhnutnom na zaistenie všetkých práv a povinností vyplývajúcich z kúpnej zmluvy,
 • v čase, počas ktorého je Work in Balance povinné ako správca uchovávať podľa všeobecne záväzných právnych predpisov. Účtovné doklady, napr. faktúry, sú v súlade so zákonom archivované 10 rokov od ich vystavenia,
 • súhlas s marketingovými ponukami je platný do odvolania.

V ostatných prípadoch vyplýva obdobie spracovania z účelu spracovania alebo je dané právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov.

3.Vaše práva

Pokiaľ spracovávame vaše osobné údaje, môžete kedykoľvek požadovať bezplatnú informáciu o spracovávaní svojich osobných údajov.

V prípade, že sa domnievate, že spracovanie osobných údajov robíme v rozpore s ochranou vašich osobných údajov a zákonnými podmienkami ochrany osobných údajov, môžete požiadať o vysvetlenie, požadovať, aby sme odstránili takto vzniknutý stav, najmä môžete požadovať urobenie opravy, doplnenie, likvidáciu osobných údajov alebo blokáciu osobných údajov.

Máte taktiež právo kedykoľvek sa obrátiť so svojou žiadosťou na poverenca pre ochranu osobných údajov alebo na Úrad na ochranu osobných údajov.

Svoj súhlas so spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať. Pokiaľ odvoláte súhlas so spracovaním osobných údajov, budú vaše osobné údaje vymazané alebo anonymizované; to sa však netýka tých osobných údajov, ktoré Work in Balance potrebuje na splnenie zákonných povinností (napr. vybavenie už podanej objednávky) či na ochranu svojich oprávnených záujmov. K likvidácii osobných údajov dôjde takisto v prípade, že osobné údaje nebudú potrebné pre stanovený účel alebo ak bude uloženie vašich údajov neprípustné z iných zákonom stanovených dôvodov.

4.Webové stránky

4.1.  Súbory cookies

Naše stránky používajú tzv. cookies, aby naša ponuka bola pre vás relevantná, zaujímavá a používateľsky príjemná. Cookies sú textové súbory, ktoré sú uložené vo vašom počítači, smartfóne či inom zariadení a ktoré sa používajú vo vašom prehliadači. Viac informácií o súboroch cookies môžete nájsť tu. Súbory cookies využívame napr. na:

 • správnu funkčnosť košíka tak, aby ste čo najjednoduchšie dokončili svoju objednávku,
 • zapamätanie vašich prihlasovacích údajov, takže ich nemusíte opakovane zadávať,
 • čo najlepšie prispôsobenie našich stránok vašim požiadavkám vďaka sledovaniu návštevnosti, vášho pohybu po stránkach a využitých funkciách,
 • zistenie informácií o prezeraní reklám, aby sme vám nezobrazovali reklamu na tovar, o ktorý nemáte záujem.

Niektoré súbory cookie môžu zhromažďovať informácie, ktoré sú následne využité tretími stranami a ktoré napr. priamo podporujú naše reklamné aktivity (tzv. „cookie tretích strán“). Napríklad informácie o kupovaných produktoch na našich stránkach môžu byť zobrazené reklamnou agentúrou v rámci zobrazenia a prispôsobenia internetových reklamných bannerov na vami zobrazovaných webových stránkach. Podľa týchto údajov vás však nemožno identifikovať.

4.2.  Využitie súborov cookies

Súbory cookie používané na našich stránkach možno rozdeliť na dva základné typy. krátkodobé, ktoré sú zmazané ihneď, len čo ukončíte návštevu našich stránok a dlhodobé, ktoré zostávajú uložené vo vašom zariadení omnoho dlhšie alebo kým ich ručne neodstránite (čas ponechania súborov cookie vo vašom zariadení závisí od nastavenia samotnej cookie a nastavenia vášho prehliadača).

Cookie možno tiež rozdeliť podľa ich funkčnosti na:

 • analytické, ktoré nám pomáhajú zvýšiť používateľské pohodlie nášho webu tým, že pochopíme, ako ho používatelia používajú,
 • konverzné, ktoré nám umožňujú analyzovať výkon rôznych predajných kanálov,
 • trackingové (sledovacie), ktoré v kombinácii s konverznými pomáhajú analyzovať výkon rôznych predajných kanálov,
 • remarketingové, ktoré používame na personalizáciu obsahu reklám a ich správne zacielenie,
 • esenciálne, ktoré sú dôležité pre základnú funkčnosť webu.

4.3.  Odmietnutie súborov cookies

Nastavenie použitia súborov cookies je súčasťou vášho internetového prehliadača. Väčšina prehliadačov súbory cookies vo východiskovom nastavení automaticky prijíma. Súbory cookies možno pomocou vášho webového prehliadača odmietnuť alebo obmedziť ich na vami vybrané typy.

4.4.  Odkazy

Naše webové stránky obsahujú odkazy na iné webové stránky, ktoré sú praktické a obsahujú informácie. Upozorňujeme, že tieto stránky môžu byť vlastnené a prevádzkované ďalšími spoločnosťami a organizáciami a majú iné zásady zabezpečenia a ochrany osobných údajov. Naša spoločnosť nemá žiadnu kontrolu a nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek informácie, materiál, produkty alebo služby nachádzajúce sa na týchto webových stránkach alebo prístupné prostredníctvom nich.

5.Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok, komentárov a žiadostí, čo sa týka týchto Zásad, nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Work in Balance s. r. o.

Košická 49

821 08 Bratislava-Ružinov

Slovenská republika

02 507 022 16

info@workinbalance.sk

6.Účinnosť

Tieto Zásady ochrany osobných údajov platia od 23. 5. 2018.

7.Zmeny v zásadách ochrany a spracovania osobných údajov

Tieto pravidlá môžeme meniť alebo aktualizovať. Aktuálne znenie týchto zásad ochrany a spracovania osobných údajov je vždy dostupné na webových stránkach Work in Balance a akékoľvek zmeny sa stávajú účinnými momentom ich uverejnenia na týchto webových stránkach.

Registrácia

REGISTRÁCIA FYZICKÁ OSOBA

REGISTRÁCIA PRÁVNICKA OSOBA

Základná cena vstupenky: 59 Eur s DPH

Cena obsahuje:

 • ranné občerstvenie
 • coffee break
 • prednášky & workshopy
 • možnosť osobného stretnutia s prednášajúcimi
 • diagnostiky, merania, individuálne konzultácie a beauty kútiky
 • uvítací balíček s informáciami, propagačnými materiálmi a darčekmi
 • ako bonus, počas podujatia budete môcť vyhrať zaujímavé ceny

Cena vstupenky s obedom: 69Eur s DPH

Obed zahŕňa polievku a hlavné jedlo.

Cena vstupenky pri zakúpení 30 a viac vstupeniek: 40 Eur s DPH

Zásady ochrany a spracovania osobných údajov

Zásady ochrany a spracovania osobných údajov

 Spoločnosť Work in Balance s. r. o., so sídlom Košická 49, 821 08 Bratislava-Ružinov, IČO: 47 878 851, DIČ: 2024142659, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 100148/B („Work in Balance“), spoluprevádzkovateľ internetovej stránky www.workinbalance.sk vyhlasuje, že všetky osobné údaje (ďalej aj „údaje“) sú považované za prísne dôverné a je s nimi nakladané v súlade s platnými zákonnými ustanoveniami v oblasti ochrany osobných údajov.

Bezpečnosť vašich osobných údajov je pre nás prioritou. Osobným údajom a ich ochrane venujeme preto náležitú pozornosť. V týchto Zásadách spracovania osobných údajov („Zásady“) vás informujeme o tom, aké osobné údaje o vás zhromažďujeme a akým spôsobom ich používame.

1.Osobné údaje a ich spracovanie

1.1.  Kategórie osobných údajov

Ak nás kontaktujete prostredníctvom kontaktného formulára zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • Meno a kontaktné údaje. Meno a priezvisko, e-mailovú adresu.
 • Demografické a geografické údaje. Údaj o pohlaví, dátum narodenia, krajinu a uprednostňovaný jazyk.

Ak sa registrujete prostredníctvom registračného formulára zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • Meno a kontaktné údaje. Meno a priezvisko, e-mailovú adresu, telefónne číslo.
 • Demografické a geografické údaje. Údaj o pohlaví, dátum narodenia, krajinu a uprednostňovaný jazyk.

Ak si stiahnete e-book zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • E-mailovú adresu.
 • Demografické a geografické údaje. Údaj o pohlaví, dátum narodenia, krajinu a uprednostňovaný jazyk.

Ak od nás odoberáte marketingové správy, zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • Meno a kontaktné údaje. Meno a priezvisko, e-mailová adresa.

1.2.  Účely spracovania osobných údajov

Poskytovanie služieb a ich zlepšovanie. Aby sme mohli poskytovať ponúkané služby a zlepšovať ich k vašej spokojnosti, spracovávame vaše osobné údaje. Konkrétne sem patria:

 1. Spracovanie objednávky tovaru alebo služieb, objednaných či už prostredníctvom webovej stránky, e-mailom alebo telefonicky. Zákonným dôvodom je tu nevyhnutnosť pre splnenie kúpnej zmluvy a pri vybraných údajoch na splnenie právnych povinností (napr. účtovné doklady).
 2. Klientska podpora. Na zaistenie klientskeho servisu a na odstránenie prípadných problémov priplnení kúpnej zmluvy spracovávame vaše osobné údaje na základe nevyhnutného splnenia týchto zmlúv.
 3. Komunikácia. Zhromaždené údaje využívame s cieľom komunikácie s vami a jej individuálneho prispôsobovania. Môžeme vás napríklad kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo inou formou, aby sme vás informovali o službách, ktoré poskytujeme, o postupoch nevyhnutných pre úspešnú realizáciu objednávky, o stave vašej registrácie, o aktuálnej ponuke služieb.
 4. Zlepšovanie služieb. Údaje používame na neustále zlepšovanie našich služieb a systémov vrátane pridávania nových funkcií a zároveň s cieľom robiť informované rozhodnutia za použitia súhrnných analýz a business inteligencie, to všetko na základe nášho oprávneného záujmu odvíjajúceho sa od slobody podnikania a spočívajúceho v nevyhnutnosti zlepšovania poskytovaných služieb kvôli úspechu v hospodárskej súťaži. Aby sme zaistili dostatočnú ochranu vašim právam a záujmom, používame na účely zlepšovania osobné údaje v anonymizovanej podobe.
 5. Ochrana, bezpečnosť a riešenie sporov. Údaje môžeme spracovávať aj z oprávneného záujmu, ktorý spočíva v zaistení ochrany a bezpečnosti našich systémov a našich klientov, na zisťovanie a prevenciu podvodov, riešenie sporov a presadzovanie našich dohôd na základe oprávneného záujmu.
 6. Marketingové ponuky
 • Zasielame vám newsletter na e-mail (obchodné oznámenie) týkajúce sa obdobných produktov a služieb, ako ste si kúpili.
 • Tieto obchodné oznámenia môžete vždy odmietnuť prostredníctvom odkazu pre odhlásenie, ktorý nájdete v každom e-maile. Na odhlásenie sa z odberu nás môžete tiež priamo kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.
 • V prípade, že odoberanie obchodných oznámení odhlásite, nebudeme naďalej vaše elektronické kontakty na tieto účely využívať. Začneme ich opäť využívať, pokiaľ ich zaregistrujete alebo si ich výslovne vyžiadate.
 • Marketingové ponuky, ktoré sa vám zobrazujú, môžu byť vybrané na základe ďalších informácií, ktoré sme o vás v priebehu času získali podľa kontaktných údajov, demografických údajov, obľúbených položiek a údajov o používaní z našich produktov a webov (cookies, IP adresa, údaje poskytnuté vaším prehliadačom, údaje o preklikoch, zobrazených obchodných oznámeniach, navštívených produktoch). Nevykonávame plne automatizované spracovanie, ktoré by pre vás malo právne účinky.
 • Pokiaľ nie ste naším klientom, spracovávame na základe vášho súhlasu.
 • Máte právo kedykoľvek bezplatne vzniesť námietku proti týmto spracovaniam. Kontaktné údaje sú uvedené na konci tohto dokumentu.

7. Spracovávanie cookies z internetových stránokprevádzkovaných spoločnosťou Work in Balance. V prípade, že máte vo svojom webovom prehliadači povolené cookies, spracovávame záznamy správania z cookies umiestnených na internetových stránkach prevádzkovaných spoločnosťou Work in Balance, a to na účely zaistenia ich lepšej prevádzky internetovej stránky a na účely internetovej reklamy. Viac informácií nájdete v samostatnej kapitole tohto dokumentu.

1.3.  Odovzdanie osobných údajov tretím stranám

Vaše osobné údaje budú odovzdané tretím osobám či inak sprostredkované iba vtedy, ak je to nevyhnutné v rámci plnenia kúpnej zmluvy, na základe oprávneného záujmu alebo pokiaľ ste s tým vopred vyslovili súhlas. Vaše osobné údaje môžu byť odovzdané, či inak sprostredkované:

 • spoločnosti OK AGENCY s. r. o., so sídlom Košická 49, 821 08 Bratislava-Ružinov, IČO: 35 957 841, DIČ: 2022074978, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 100148/B,
 • spoločnosti MEDIBALACE s.r.o., so sídlom Košická 49, 821 08 Bratislava – mestská časť Ružinov, IČO: 50 219 791, DIČ: 2120265609, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 110119/B,
 • spoločnosti MEDIBALANCE FIT s.r.o., so sídlom Košická 17180/49, 821 08 Bratislava – mestská časť Ružinov, IČO: 51192721, DIČ: 2120660850, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 124645/B,
 • spoločnostiam a spracovateľom na základe plnenia kúpnej zmluvy pre výkon interných procesov a postupov,
 • spoločnostiam vydávajúcim kreditné karty, poskytovateľom platobných služieb s cieľom spracovania platieb a bankám na základe vašej objednávky, plnenia kúpnej zmluvy,
 • našim partnerom, vo vernostných schémach, do ktorých sa zapojíte,
 • ďalším poskytovateľom služieb, tretím stranám zapojeným do spracovania dát,
 • tretím stranám, napr. prvým zástupcom, súdom s cieľom vymáhania alebo uzavretia akejkoľvek zmluvy s vami,
 • verejným orgánom (napr. polícia),
 • tretím stranám vykonávajúcim prieskumy medzi zákazníkmi.

Pokiaľ tretie osoby použijú údaje v rámci ich oprávneného záujmu, nenesie za tieto spracovania správca zodpovednosť. Tieto spracovania sa riadia zásadami spracovania osobných údajov príslušných spoločností a osôb.

2.Zabezpečenie osobných údajov a obdobie uchovávania

2.1.  Zabezpečenie osobných údajov

Vaše osobné údaje sa k nám prenášajú v zakódovanej podobe. Používame kódovací systém SSL (secure socket layer). Zabezpečujeme naše webové stránky a ostatné systémy pomocou technických a organizačných opatrení proti strate a zničeniu vašich údajov, proti prístupu neoprávnených osôb k vašim údajom, ich pozmeňovaniu či rozširovaniu.

U našich spracovateľov vyžadujeme preukázanie súladu ich systémov s nariadením GDPR.

V prípade narušenia ochrany spracovaných údajov oznámi Work in Balance bezodkladne túto skutočnosť Úradu na ochranu osobných údajov a dotknutým subjektom.

2.2.  Obdobie spracovania

Osobné údaje spracovávame a uchovávame:

 • v čase nevyhnutnom na zaistenie všetkých práv a povinností vyplývajúcich z kúpnej zmluvy,
 • v čase, počas ktorého je Work in Balance povinné ako správca uchovávať podľa všeobecne záväzných právnych predpisov. Účtovné doklady, napr. faktúry, sú v súlade so zákonom archivované 10 rokov od ich vystavenia,
 • súhlas s marketingovými ponukami je platný do odvolania.

V ostatných prípadoch vyplýva obdobie spracovania z účelu spracovania alebo je dané právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov.

3.Vaše práva

Pokiaľ spracovávame vaše osobné údaje, môžete kedykoľvek požadovať bezplatnú informáciu o spracovávaní svojich osobných údajov.

V prípade, že sa domnievate, že spracovanie osobných údajov robíme v rozpore s ochranou vašich osobných údajov a zákonnými podmienkami ochrany osobných údajov, môžete požiadať o vysvetlenie, požadovať, aby sme odstránili takto vzniknutý stav, najmä môžete požadovať urobenie opravy, doplnenie, likvidáciu osobných údajov alebo blokáciu osobných údajov.

Máte taktiež právo kedykoľvek sa obrátiť so svojou žiadosťou na poverenca pre ochranu osobných údajov alebo na Úrad na ochranu osobných údajov.

Svoj súhlas so spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať. Pokiaľ odvoláte súhlas so spracovaním osobných údajov, budú vaše osobné údaje vymazané alebo anonymizované; to sa však netýka tých osobných údajov, ktoré Work in Balance potrebuje na splnenie zákonných povinností (napr. vybavenie už podanej objednávky) či na ochranu svojich oprávnených záujmov. K likvidácii osobných údajov dôjde takisto v prípade, že osobné údaje nebudú potrebné pre stanovený účel alebo ak bude uloženie vašich údajov neprípustné z iných zákonom stanovených dôvodov.

4.Webové stránky

4.1.  Súbory cookies

Naše stránky používajú tzv. cookies, aby naša ponuka bola pre vás relevantná, zaujímavá a používateľsky príjemná. Cookies sú textové súbory, ktoré sú uložené vo vašom počítači, smartfóne či inom zariadení a ktoré sa používajú vo vašom prehliadači. Viac informácií o súboroch cookies môžete nájsť tu. Súbory cookies využívame napr. na:

 • správnu funkčnosť košíka tak, aby ste čo najjednoduchšie dokončili svoju objednávku,
 • zapamätanie vašich prihlasovacích údajov, takže ich nemusíte opakovane zadávať,
 • čo najlepšie prispôsobenie našich stránok vašim požiadavkám vďaka sledovaniu návštevnosti, vášho pohybu po stránkach a využitých funkciách,
 • zistenie informácií o prezeraní reklám, aby sme vám nezobrazovali reklamu na tovar, o ktorý nemáte záujem.

Niektoré súbory cookie môžu zhromažďovať informácie, ktoré sú následne využité tretími stranami a ktoré napr. priamo podporujú naše reklamné aktivity (tzv. „cookie tretích strán“). Napríklad informácie o kupovaných produktoch na našich stránkach môžu byť zobrazené reklamnou agentúrou v rámci zobrazenia a prispôsobenia internetových reklamných bannerov na vami zobrazovaných webových stránkach. Podľa týchto údajov vás však nemožno identifikovať.

4.2.  Využitie súborov cookies

Súbory cookie používané na našich stránkach možno rozdeliť na dva základné typy. krátkodobé, ktoré sú zmazané ihneď, len čo ukončíte návštevu našich stránok a dlhodobé, ktoré zostávajú uložené vo vašom zariadení omnoho dlhšie alebo kým ich ručne neodstránite (čas ponechania súborov cookie vo vašom zariadení závisí od nastavenia samotnej cookie a nastavenia vášho prehliadača).

Cookie možno tiež rozdeliť podľa ich funkčnosti na:

 • analytické, ktoré nám pomáhajú zvýšiť používateľské pohodlie nášho webu tým, že pochopíme, ako ho používatelia používajú,
 • konverzné, ktoré nám umožňujú analyzovať výkon rôznych predajných kanálov,
 • trackingové (sledovacie), ktoré v kombinácii s konverznými pomáhajú analyzovať výkon rôznych predajných kanálov,
 • remarketingové, ktoré používame na personalizáciu obsahu reklám a ich správne zacielenie,
 • esenciálne, ktoré sú dôležité pre základnú funkčnosť webu.

4.3.  Odmietnutie súborov cookies

Nastavenie použitia súborov cookies je súčasťou vášho internetového prehliadača. Väčšina prehliadačov súbory cookies vo východiskovom nastavení automaticky prijíma. Súbory cookies možno pomocou vášho webového prehliadača odmietnuť alebo obmedziť ich na vami vybrané typy.

4.4.  Odkazy

Naše webové stránky obsahujú odkazy na iné webové stránky, ktoré sú praktické a obsahujú informácie. Upozorňujeme, že tieto stránky môžu byť vlastnené a prevádzkované ďalšími spoločnosťami a organizáciami a majú iné zásady zabezpečenia a ochrany osobných údajov. Naša spoločnosť nemá žiadnu kontrolu a nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek informácie, materiál, produkty alebo služby nachádzajúce sa na týchto webových stránkach alebo prístupné prostredníctvom nich.

5.Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok, komentárov a žiadostí, čo sa týka týchto Zásad, nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Work in Balance s. r. o.

Košická 49

821 08 Bratislava-Ružinov

Slovenská republika

02 507 022 16

info@workinbalance.sk

6.Účinnosť

Tieto Zásady ochrany osobných údajov platia od 23. 5. 2018.

7.Zmeny v zásadách ochrany a spracovania osobných údajov

Tieto pravidlá môžeme meniť alebo aktualizovať. Aktuálne znenie týchto zásad ochrany a spracovania osobných údajov je vždy dostupné na webových stránkach Work in Balance a akékoľvek zmeny sa stávajú účinnými momentom ich uverejnenia na týchto webových stránkach.

Miesto konania

Hotel VIEANNA HOUSE EASY BRATISLAVA
Galvaniho 28, 821 04 Bratislava

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok a rezervácií vstupeniek nás neváhajte kontaktovať:

Jarmila Krivdová

Event  Manager
info@workinbalance.sk
+421 911 719 220

Denisa Michalčíková

Event Manager
sales@workinbalance.sk
+421 918 719 889