WOMAN’S
BALANCE DAY

4. ročník konferencie pre ženy

Objavte s nami váš ženský potenciál, vnútornú rovnováhu a samu seba. Deň za odmenu pre každú ženu.

28. September 2018

HOTEL BRATISLAVA****

Filozofiou WOMAN’S BALANCE DAY je pomôcť, inšpirovať, zdieľať a spájať pracujúce ženy a matky a dožičiť im chvíľu pre seba.

WOMAN’S BALANCE DAY je o hľadaní potenciálu v sebe, ako byť efektívna, ako cez starostlivosť o svoj vzhľad, dušu aj telo možno dosiahnuť vnútornú spokojnosť a byť šťastnejšia, výkonnejšia, tvorivejšia.

Žena, ktorej nechýba jej zanietenosť, odhodlanie, nadšenie pre čokoľvek sa rozhodne. WOMAN’S BALANCE DAY je určený pre všetky ženy, matky, manželky, kamarátky a kolegyne… ako DARČEK, BENEFIT, BONUS, DEŇ ZA ODMENU…

Ak máte vo firme na starosti starostlivosť o zdravie zamestnancov môžete tak počas celého dňa načerpať inšpiráciu na zorganizovanie takéhoto dňa priamo vo vašej firme. Zároveň tiež môžete využiť túto jedinečnú príležitosť a odmeniť vaše kolegyne za ich vynikajúce pracovné výsledky a motivovať ich k ďalším a lepším výkonom originálnym darčekom – účasťou na tomto podujatí.

Partneri podujatia

 

Mediálni partneri podujatia

 

Aj vďaka naším partnerom sa nám podarí každoročne zorganizovať perfektnú konferenciu WOMAN’S BALANCE DAY a dožičiť všetkým účastníčkam výnimočný DEŇ ZA ODMENU. Chceli by ste sa stať partnerom konferencie? Stiahnite si našu ponuku partnerstva a neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!

Program konferencie

 • 8:00 - 8:50

  Registrácia

 • 8:50 - 9:00 (sála 1)

  Privítanie spoločnosťou Work in Balance.

  Mgr. Zuzana Líšková, konateľka spoločnosti

 • 9:00 - 9:45 (sála 1)

  Tvárová jóga – omladnite bez skalpela a botoxu.

  Ing. Zuzana Ondrisová, akreditovaná lektorka a školiteľka tvárovej jogy

  Čo je tvárová joga a aké sú jej benefity? Praktická ukážka cvikov, tipy a rady ako ju zakomponovať do svojho dňa.

 • 9:45 - 10:45 (sála 1)

  Máma může být něžná, jen když je odpočatá.

  PhDr. Marek Herman, psychológ

  Prečo je mama základným diamantom nášho života? Je naozaj nikým a ničím nenahraditeľná? Aká má tajomstvá? A otec? Akú úlohu v našom živote zohrávajú vlastne otcovia? Kto nás prevádza Mostom dôvery? A kto Mostom odvahy? A existuje vôbec niečo také ako tajomstvo dobrej rodiny? Alebo ako sa to robí a kedy sa to robí, aby nám doma bolo dobre? A akú úlohu v tom všetkom zohráva žena? Čo sú jej Výsostné vody? To všetko sú otázky, na ktoré si spolu odpovieme počas prednášky, kde zavládne pokojná a pohodová atmosféra.

 • 10:45 - 11:00

  Coffee Break

 • 11:00 - 11:45 (sála 1)

  Kult krásy a zdravia na sociálnych sieťach.

  Lucia Víglašová, social media manager, VISIBILITY

  Sociálne siete hýbu svetom a, či si to priznáme alebo nie, ovplyvňujú naše myslenie a pohľad na svet. V rámci prednášky sa pozrieme na to, ako sociálne siete zmenili vnímanie nás samých, no ukážeme si aj, že Facebook či Instagram môžu byť veľmi užitočnými pomocníkmi v bežnom živote.

 • 11:45 - 12:30 (sála 1)

  Ako dosiahnuť a udržať ideálnu hmotnosť po 40-tke?

  Mgr. Zuzana Líšková, výživová poradkyňa

  Hormonálne zmeny, výkyvy hmotnosti, spomalený metabolizmus a aj napriek tomu nechcem nosiť väčšie číslo oblečenia.

 • 11:00 - 11:45 (sála 2)

  5 návykov efektívnej životosprávy 21. storočia pre silné zdravie a výkon.

  Dušan Plichta, Powerlogy

  V prednáške sa pozrieme na aktuálne trendy v životospráve a budúcnosť prepojenia nášho zdravia na úspech a každodenný výkon. Prejdeme si kritické štandardy pre výber jedla, princípy, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v spleti rôznych odporúčaní v médiách. Na záver si definujeme 5 efektívnych návykov, ktoré za adekvátnu investíciu prinášajú najviac hodnoty pre zdravie mitochondrii ako základných energetických jednotiek bunky.

 • 11:45 - 12:30 (sála 2)

  Ako nájsť BALANCE v pracovnom a súkromnom živote, aby som bola šťastná a spokojná?

  Andrea Hinková – Tarová, šéfredaktorka časopisu Harmonia

  Viete, čo majú takmer všetky ženy spoločné? Hľadajú balans, harmóniu vo svojom živote. Viac sa začínajú zaoberať sebaláskou a už nie sú otrokyňami práce a domácností. Sú sebavedomejšie, a teda aj krajšie a tie múdrejšie neriešia intrigy, ale svoj život a svoju cestu. Odhadzujú stres a stále viac objavujú múdrosť slow life.

  Obvykle nastáva zlom v živote žien po štyridsiatke. To je vek, kedy sa veľa vecí mení. A keďže na túto tému mám aj blog, ktorý ideálne dopĺňa časopis Harmónia, práve o týchto ženách a ich životoch budem hovoriť vo svojej prednáške na konferencii WOMAN’S BALANCE DAY.

 • 12:30 -13:15

  Obed

 • 13:15 - 14:00 (sála 1)

  Krásna a šik v každom veku. 

  Janka Keketi, imidžová poradkyňa

  Zoštíhľujúce triky, módne trendy a tipy pre každú ženu.

 • 13:15 - 14:00 (sála 2)

  Cesta k hormonálnej rovnováhe ženy.

  Martina Mošková, Be Balanced, s.r.o.

  Hormóny majú nezastupiteľné miesto v našom ženskom tele. Ak je ich hladina nevyrovnaná, telo nám začne dávať signály. Tieto môžu mať nepriaznivý vplyv na náš každodenný život. Na workshope porozumiete príznakom hormonálnej nerovnováhy a dozviete sa viac o pilieroch, ktoré ich ovplyvňujú. Vyskúšaním si praktických techník, pocítite okamžitý efekt na vašom tele a duši.

 • 13:15 - 14:00 (kuchyňa)

  Workshop varenia zdravých a rýchlych receptov.

  Mgr. Zuzana Líšková, výživová poradkyňa

  Byť krásnou, úspešnou, šťastnou a spokojnou ženou dnešnej doby, denne zvládať všetky povinnosti doma aj v práci vie byť niekedy veľmi časovo náročné. Chceli by ste sa začať stravovať zdravo a vedieť pripravovať zdravé jedlá pre celú rodinu, tak aby vám ešte ostal čas aj na seba?

  Na poobednom workshope si so Zuzkou  Líškovou uvaríte niekoľko chutných a rýchlych jedál, vhodných na raňajky, obedy a večere. Spoznáte potraviny, ktoré dostanú vaše trávenie do rovnováhy. Naučíte sa pripraviť si ľahké a zdravé recepty a spoznáte nové chute a vône, vďaka jedinečnej kombinácii byliniek, korenín a lokálnych bežne dostupných potravín.

 • 14:00 - 14:45 (sála 1)

  Novodobé trendy v plastickej chirurgii.

  MUDr. Patrik Paulis, plastický chirurg

 • 14:00 - 14:45 (sála 2)

  Voňavé ženské zdravie – životný balance s esenciálnymi olejmi.

  Jana Fottová, psychologička, terapeutka a certifikovaná aromaterapeutka

  Vône a ženy… to je večná a zmysluplná kombinácia. Avšak vône môžu nielen voňať, ale aj liečiť telo aj dušu, rozpúšťať zablokované emócie, podporovať nás v našich zámeroch, zvyšovať naše sebavedomie či našu zmyselnosť… Nehovorím však o syntetických parfémoch, ale o esenciálnych olejoch, ktoré sú považované za “DNA” rastlín. Dokážu nám tak prepožičať svoje vlastnosti. Oleje zo stromov uzemňujú, oleje z kvetov povznášajú, oleje z miazgy ochraňujú… a okrem toho všetky liečia a podporujú naše zdravie. Esenciálne oleje nás prinavracajú k tradíciám dávnych tisícročí – ale moderným a veľmi dostupným spôsobom. Vo fľaštičkách s esenciálnymi olejmi je mágia, ktorou môžeme jednoducho a účinne deň za dňom skvalitňovať náš život.

 • 14:45 - 15:00

  Coffee Break

 • 15:00 - 15:45 (sála 1)

  Potravinová alergia a intolerancia – je medzi nimi rozdiel?

  MUDr. Zuzana Abaffyová, alergológ a imunológ

  V súčasnosti sa s nežiadúcimi reakciami na potraviny stretávame vo zvýšenej miere. Subjektívne vnímané ťažkosti po požití rôznych potravín sú veľmi časté. Potravinová alergia je definovaná ako abnormálna imunitná odpoveď organizmu na potraviny. Na rozdiel  od potravinovej alergie je potravinová intolerancia vyvolaná neimunologickými mechanizmami, pričom môže spôsobovať podobné klinické prejavy ako potravinová alergia. Cieľom prezentácie je upozorniť na najčastejšie potravinové alergény, ktoré vyvolávajú  klinické príznaky alergie ako aj na vyvolávateľov intolerancii. Nakoľko verejnosti sú ponúkané rôznorodé diagnostické možnosti, ktoré často nie sú overené ani odporúčané odbornými spoločnosťami upozorníme na medicínsky relevantné možnosti diagnostiky.  Pacienti sú často vystavovaní rôznorodým, bezúčelným diétam. Na druhej strane nerozpoznanie potravinovej alergie a nedodržiavanie bezalergénovej diéty môže viesť k závažným aj celkovým alergickým reakciám.

 • 15:00 - 15:45 (sála 2)

  Bra-fitting – Nosíte správnu veľkosť podprsenky?

  Karin Kosková, odborná poradkyňa v oblasti bra-fitting a manažérka predajne Madam Podprsenka

  Ako dokáže správna podprsenka vytvarovať telo aj dušu a ako si správnymi plavkami zvýšiť sebavedomie?

 • 15:45 - 17:00 (sála 1)

  Prebuďte svoju skrytú silu s metódou Wim Hof

  Martin Thám, certifikovaný inštruktor metódy Wim Hof

  Metóda Wim Hof je súbor dýchacích cvičení, meditácii a otužovania chladom. Skvalitňuje prepojenie mysle a tela, odkrýva skrytý potenciál a silu, ktorá je v nás. Metóda je veľmi efektívna, pre kontrolu stresu a zlepšenie sústredenia. V chlade sa učíme uvoľniť, pozorovať a ostať v spojení s dychom. Spoznávame možnosti tela a mysle, prekonávame mentálne aj fyzické bloky. Rozširujeme komfortnú zónu, učíme sa prijať a nechať ísť.

Prednášajúci

Zuzana Líšková

Zuzana Líšková

Výživová poradkyňa a nadšená propagátorka zdravého životného štýlu. Zakladateľka centra výživy a redukcie hmotnosti Medibalance. Jej každodennou prácou je pomáhať ľuďom a motivovať ich, aby si cez úpravu stravovacích návykov naštartovali stratenú životnú energiu a zvýšili výkonnosť organizmu.

Zuzana Ondrisová

Zuzana Ondrisová

Akreditovaná lektorka a školiteľka tvárovej jogy, zakladateľka projektu Tvárová joga na Slovensku a v Čechách, zakladateľka Face Yoga Institute.

PhDr. Marek Herman

PhDr. Marek Herman

Prednáša na Univerzite Palackého v Olomouci teóriu sebarozvoja. Vedie vlastné semináre zamerané na dve témy: sebapoznanie a výchova detí do šesť rokov. V Nadácii Via založil a finančne podporuje fond Rachůnek, ktorý je zameraný na výchovu k rodičovstvu. Je tiež jednou z kľúčových osobností, ktoré stáli pri zrode tzv. darcovskej esemesky, unikátneho projektu na podporu individuálneho darcovstva a charity v Českej republike. Napísal knihu „Najděte si svého marťana“, ktorá sa stala bestsellerom českých rodičov a pedagógov. „Najdôležitejšie je vždy nájsť cestu domov“ je jednoduchá myšlienka, ktorá ho poháňa a spája všetko, čo robí.

Lucia Víglašová

Lucia Víglašová

V online marketingu našla pre seba ideálne spojenie žurnalistiky, ktorú študovala, a pestrej kreatívnej práce. Aktuálne pôsobí ako social media manažér v agentúre VISIBILITY, kde sa stará o to, aby si klienti úspešne budovali svoju značku a efektívne komunikovali so svojou komunitou v online prostredí. Neustále meniace sa trendy, inovácie v oblasti sociálnych sietí, rôznorodosť klientov a nekonečné možnosti – to je to, čo na online miluje. V rámci prednášky sa pozrieme na to, ako zmenili sociálne siete pohľad na nás samých, no ukážeme si, že Facebook či Instagram môžu byť aj veľmi užitočnými pomocníkmi v bežnom živote.

Janka Keketi

Janka Keketi

Jediná slovenská držiteľka certifikátu Advanced Image Consulting and Professional Development z prestížneho London Image Institute. Imidžová poradkyňa v oblasti biznis aj osobnostného rozvoja jednotlivcov a profesionálna fotografka. Klientom pomáha zvýšiť ich sebavedomie a vybudovať jedinečný imidž ovplyvňujúci každý jeden aspekt v profesionálnom ale aj osobnom živote.

Andrea Hinková - Tarová

Andrea Hinková - Tarová

Šéfredaktorka časopisu Harmónia. Už počas štúdia na vysokej škole chcela robiť lifestyle. Prešla si ekonomickými redakciami, robila krimi a zase ekonomiku a svoj sen o lifestylovom časopise sa jej splnil až potom, ako sa jej v 44 rokoch narodilo druhé dieťa. Akoby spolu s ním jej kamarát, ktorý už vo vydavateľstve pracoval, poslal po vesmírnej linke splnenie jej sna. A žije ho a vďaka nemu (teda časopisu Harmonia) sa stretáva s mnohým inšpiratívnymi ľuďmi, a najmä ženami. Predtým ani netušila, koľko šikovných, múdrych a inšpiratívnych žien má v tíme. A ich príbehy sú tak silné, že stojí zato ich posúvať ďalším ženám a tie motivovať k vystúpeniu zo svojej komfortnej zóny a uvedomeniu si, že žijeme len raz a preto by sme si mali svoje sny plniť a nie iba prežívať. V tomto časopis Harmonia a celú prácu okolo neho miluje. A tiež módu, kozmetiku, zdravie, zdravý životný štýl a všetko, čo sa točí okolo života žien.

MUDr. Patrik Paulis

MUDr. Patrik Paulis

Špecializovaný plastický chirurg. Študoval vo Francúzsku, kde na Univerzite Denisa Diderota v Paríži získal diplom AFSA v odbore plastická rekonštrukčná a estetická chirurgia a tiež diplom z experimentálnej chirurgie a mikrochirurgie. Absolvoval viaceré odborné zahraničné stáže a medzinárodné kurzy, vďaka ktorým neustále rozširuje svoje znalosti. Svojim klientkam a klientom ponúka najnovšie a najmodernejšie metódy, ktoré sa bežne v strednej a východnej Európe nevykonávajú, ale patria medzi absolútne up-to date techniky svetových plastikov.

Jana Fottová

Jana Fottová

Psychologička, terapeutka a certifikovaná aromaterapeutka. Vyštudovala fakultu psychológie a fakultu sociálnej práce. Absolvovala mnoho školení a tréningov, či už z oblasti esenciálnych olejov, psychológie, personalistiky alebo biznisu. Jedným z nich je aj dlhodobý terapeutický výcvik v systemickej terapii. V súčasnosti rozširuje svoje vedomosti v oblasti aromaterapie a etikoterapie. Pracovala v medzinárodných spoločnostiach ako psychologička, personalistka, trénerka a manažérka. Má dcérku Marínu, ktorá jej pomáha znovuobjavovať svet. Jej životným krédom je: „Život je príliš krátky, aby sme nežili podľa vlastných predstáv“.

Martina Mošková

Martina Mošková

Martina Mošková je žena, ktorá veľa rokov pracovala vo vrcholovom manažmente nadnárodných spoločností, ktorú rýchly spôsob života, neutíchajúce tempo zodpovedností a povinností a tým rapídne zhoršujúci sa zdravotný stav priviedli k životnému rozhodnutiu. Vytvorila koncept Be Balanced, ktorý pomohol jej samotnej a dnes má potrebu šíriť ho ďalej. Poslaním spoločnosti je naučiť, ako zmeniť nevhodný životný štýl a cítiť sa zdravšie, šťastnejšie a v rovnováhe prostredníctvom vedomostí a skúseností lekárov, nutričných poradcov, trénerov jógy a terapeutov. Absolvovaním Be Balanced programov získate nový pohľad na svet.

MUDr. Zuzana Abaffyová

MUDr. Zuzana Abaffyová

Po ukončení štúdia na lekárskej fakulte, získala atestáciu z pediatrie a o niekoľko rokov neskôr aj z alergológie a imunológie. Ako vedúca lekárka pracovala v Sanatóriu pre deti s respiračnými ochoreniami a od roku 2014 prevádzkuje vlastnú imuno-alergologickú ambulanciu v Bratislave. Podieľala sa na tvorbe viacerých odborných publikácii v odbore imunoalergológia, píše rôzne články pre pacientov v časopise Alergia, astma a my a je autorkou a spoluautorkou odporúčaní pre rodičov vrámci odboru.

Karin Kosková

Karin Kosková

Odborná poradkyňa v oblasti bra-fitting a manažérka predajne Madam Podprsenka.

Dušan Plichta

Dušan Plichta

Zakladateľ konceptu špeciálnych produktov Powerlogy pre silne zdravie a vysoký výkon. Špecialista na funkčné potraviny, blogger, podnikateľ, dobrodruh a možno aj trochu naivný zanietenec, ktorý sa rozhodol, že chce zdieľať svoju vášeň pre dobré jedlo a vylepšovanie životosprávy. Fascinujú ho nekonvenčné nové poznatky vedy a spoznávanie vplyvu životosprávy na ľudské telo. To čo robí, to aj žije a pre motiváciu a napredovanie v životospráve chce ísť príkladom.

Martin Thám

Martin Thám

Certifikovaný inštruktor metódy Wim Hof. Sprevádza ľudí v procesoch dýchacích cvičení, meditácii a otužovania chladom. Wim Hof spravil 26 mocných guinesových rekordov (šľapanie na Everest v šortkách a pod.) a tým si získal pozornosť vedy. Zistili že dokáže ovládať svoj autonómny nervový systém a že to dokáže naučiť netrénovaných ľudí za veľmi krátku dobu a to je Wim Hof metóda. Počas experimentu vstrekovali do ľudí baktériu E-coli a oni vďaka WHM obišli v experimente, na rozdiel od všetkých ostatných v plnom zdraví a vitalite, rovnako ako Wim. Metóda pracuje s mysľou, dýchacím cvičením a vystavovaním sa chladu. Prináša vedecky vysvetlené súvislosti a účinky na šťastie, zdravie a silu. Martin Thám naberal skúsenosti priamo v sprevádzaní Wimom Hofom. V metóde vidí veľa potenciálu rovnako ako aj v ľuďoch. Veľmi rád vkladá energiu do zdieľania vlastných skúseností s ostatnými.

Diagnostiky, merania a individuálne konzultácie

 • Individuálne nutričné poradenstvo a meranie kompozície tela – Medibalance Centrum výživy a redukcie hmotnosti

 • Meranie krvného tlaku, cukru – Medibalance Centrum výživy a redukcie hmotnosti

 • Vyšetrenie zraku a poradenstvo pri výbere dioptrických a slnečných okuliarov – Optika OLYMPIA

 • Relaxačná masáž – ZEN SPA

 • Relaxačná masáž – energetickemasaze.sk

 • Manikúra – MAVALA

 • Sama sebe vizážistkou – škola líčenia – ORIFLAME

 • Hĺbková analýza a diagnostika pleti – ORIFLAME

 • Ochutnávka zdravých proteínových kokteilov – ORIFLAME

 • Aromaterapia a diagnostika organizmu iTovi – Jana Fottová

 • Meranie antioxidantov v tele biofotonickým skenerom – Nu Skin

 • Vyšetrenie znamienok a poradenstvo v estetickej dermatológii – Peha, dermatológia a estetická medicína

 • Diagnostika chodidla – VENTRO Centrum pohybu

Vystavovatelia

 • Nona Design – šperky z polodrahokamov

 • Be Balanced – hormonálna jóga

 • POWERLOGY – eshop so zdravými potravinami

 • Saipo – ručne vyrábané prírodné mydlá

 • Občianske združenie DAJME RADU

 • Prírodná alkalická voda JAVA

 • VICTORY FITNESS

 • Laboratóriá synlab slovakia

 • Nadácia detského kardiocentra

 • LASER THERAPY – hĺbkovo pôsobiaca laserová terapia

DARČEK PRE KAŽDÚ ŽENU

 • Darčekový poukaz na služby MEDIBALANCE Centra výživy a redukcie hmotnosti
 • 10 % zľava na nákup v predajniach a e-shope Madam Podprsenka
 • Vzorka esenciálneho oleja
 • Univerzálny ochranný balzam Tender Care Cherry ORIFLAME
 • 30 % zľava na nákup slnečných okuliarov v OPTIKE OLYMPIA
 • 50 % zľava na všetky kozmetické ošetrenia v salóne krásy a zdravia Elements Les Palisades

ZLOSOVATEĽNÉ CENY – KOLESO ŠŤASTIA

 • Pobyt na 1 noc pre 2 osoby s raňajkami v hoteli Pieris*** s voľným vstupom do Wellness Pieris a wellness centra AQUA & KID’S & SAUNA v Grand hoteli Permon****
 • 3 x víkendový pobyt pre 2 osoby v hoteli Residence Hotel & Club**** Donovaly
 • 3 x darčekový poukaz v hodnote 50 EUR na nákup v predajniach a e-shope Madam Podprsenka
 • Darčekový poukaz na Float terapiu (60 min.) a ZEN massage (30 min.) v ZEN SPA
 • Darčekový balíček výrobkov starostlivosti o ruky a nechty značky MAVALA
 • 2 x darčekový kozmetický balíček výrobkov značky ORIFLAME
 • Originálny šperk z polodrahokamov značky Nona Design
 • 3 x darčekový poukaz na olejovú masáž Abhyangam (45 min.) v ajurvédskom masážnom centre Darsana
 • 2 x darčekový poukaz na ošetrenie vrások v okolí očí botoxom od Peha, dermatológia a estetická medicína
 • 2 x mesačné členstvo neobmedzene vo VICTORY FITNESS s jedným osobným tréningom s kvalifikovaným trénerom v hodnote 90 EUR
 • Vstupenka na celodenný workshop Wim Hof Method úroveň I. od martinway.sk
 • Balíček série rozvojových kariet: TEAM Cards – inšpiratívne karty na rozvoj a podporu práce s tímami a skupinami ľudí, Koučing bez kouča pre manažérov, Koučing bez kouča na každý deň – sebakoučovacie karty od LIFE UP
 • Darčekový poukaz na balík 10 prístrojových lymfodrenáží na najmodernejšom prístroji Ballancer 606 v Medibalance Centre výživy a redukcie hmotnosti
 • Pitný režim na 1 týždeň s pramenitou alkalickou vodou JAVA
 • 2 x ročné predplatné časopisu Harmonia
 • Balíček kníh Začnite už! a Objavte svoj talent od Juraja Málika + Motivačný diár 2019
 • Trio esenciálnych olejov (levanduľa, citrón, mäta) + vlnené gule do sušičky od ESENCIÁLNE.sk
 • Kartičky na cvičenie tvárovej jogy od Zuzany Ondrisovej
 • Jesenný kvetinový veniec od kvetinárstva Beautiful Roses
 • Darčekový poukaz na masáž od energetickemasaze.sk
 • Kľúčenky Work in Balance

Fotografie z podujatia WOMAN’S BALANCE DAY 23.6.2017

Fotografie z podujatia WOMAN’S BALANCE DAY 24.6.2016

Ceny vstupeniek

Do 27.7.2018Do 27.8.2018Do 27.9.2018
Celodenná vstupenka bez obeda55 eur s DPH69 eur s DPH89 eur s DPH
Celodenná vstupenka s obedom v hotelovej reštaurácii67 eur s DPH81 eur s DPH101 eur s DPH
Poldenná vstupenka (doobedná alebo poobedná, bez obeda)35 eur s DPH49 eur s DPH69 eur s DPH
Výhodný balík 2 celodenných vstupeniek bez obeda100 eur s DPH128 eur s DPH168 eur s DPH
Výhodný balík 2 celodenných vstupeniek s 2 obedmi v hotelovej reštaurácii124 eur s DPH152 eur s DPH192 eur s DPH

Registrácia

ŠPECIÁLNA PONUKA: Kúpte si 1 celodennú vstupenku a ešte 1 od nás dostanete zdarma!

[[[["field11","equal_to","Fyzick\u00e1 osoba"]],[["show_fields","field1,field16,field3,field2,field37,field42,field8,field46,field36,field45,field44,field43,field34,field35,field29,field23,field24,field48,field47,field6,field49,field53,field25"]],"and"],[[["field11","equal_to","Firma"]],[["show_fields","field1,field3,field2,field4,field5,field20,field13,field51,field22,field14,field15,field17,field18,field19,field6,field24,field37,field42,field29,field8,field46,field36,field45,field35,field44,field34,field43,field48,field47"]],"and"],[[["field22","contains"]],[["show_fields","field15"]],"and"],[[["field11","equal_to","Fyzick\u00e1 osoba"]],[["hide_fields","field22,field15"]],"and"]]
1
Konferencia WOMAN'S BALANCE DAY
28.9.2018
Vyberte spôsob registrácie
Meno a priezvisko
Adresa trvalého bydliska
Telefón
Pracujem pre spoločnosť
Pracovná pozícia
Údaje o firme
Názov firmy
Adresa
Fakturačná adresa
Fakturačná adresa
IČO
DIČ
IČ DPH
IBAN
Výber vstupeniek
Uveďte počet.more details
0 /
Uveďte počet.more details
0 /
Uveďte počet.more details
0 /
Poznámka
0 /
SÚHLAS SO ZASIELANÍM INFORMÁCIÍ

Kliknutím na "Zaregistrovať" udeľujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosťou Work in Balance s. r. o., so sídlom Košická 49, 821 08 Bratislava, IČO: 47 878 851 v zmysle Zásad ochrany a spracovania osobných údajov.   

[field42*69+field46*81+field45*49+field44*128+field43*152]

Previous
Next

Zásady ochrany a spracovania osobných údajov

Zásady ochrany a spracovania osobných údajov

 Spoločnosť Work in Balance s. r. o., so sídlom Košická 49, 821 08 Bratislava-Ružinov, IČO: 47 878 851, DIČ: 2024142659, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 100148/B („Work in Balance“), spoluprevádzkovateľ internetovej stránky www.workinbalance.sk vyhlasuje, že všetky osobné údaje (ďalej aj „údaje“) sú považované za prísne dôverné a je s nimi nakladané v súlade s platnými zákonnými ustanoveniami v oblasti ochrany osobných údajov.

Bezpečnosť vašich osobných údajov je pre nás prioritou. Osobným údajom a ich ochrane venujeme preto náležitú pozornosť. V týchto Zásadách spracovania osobných údajov („Zásady“) vás informujeme o tom, aké osobné údaje o vás zhromažďujeme a akým spôsobom ich používame.

1.Osobné údaje a ich spracovanie

1.1.  Kategórie osobných údajov

Ak nás kontaktujete prostredníctvom kontaktného formulára zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • Meno a kontaktné údaje. Meno a priezvisko, e-mailovú adresu.
 • Demografické a geografické údaje. Údaj o pohlaví, dátum narodenia, krajinu a uprednostňovaný jazyk.

Ak sa registrujete prostredníctvom registračného formulára zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • Meno a kontaktné údaje. Meno a priezvisko, e-mailovú adresu, telefónne číslo.
 • Demografické a geografické údaje. Údaj o pohlaví, dátum narodenia, krajinu a uprednostňovaný jazyk.

Ak si stiahnete e-book zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • E-mailovú adresu.
 • Demografické a geografické údaje. Údaj o pohlaví, dátum narodenia, krajinu a uprednostňovaný jazyk.

Ak od nás odoberáte marketingové správy, zhromažďujeme o vás tieto údaje:

 • Meno a kontaktné údaje. Meno a priezvisko, e-mailová adresa.

1.2.  Účely spracovania osobných údajov

Poskytovanie služieb a ich zlepšovanie. Aby sme mohli poskytovať ponúkané služby a zlepšovať ich k vašej spokojnosti, spracovávame vaše osobné údaje. Konkrétne sem patria:

 1. Spracovanie objednávky tovaru alebo služieb, objednaných či už prostredníctvom webovej stránky, e-mailom alebo telefonicky. Zákonným dôvodom je tu nevyhnutnosť pre splnenie kúpnej zmluvy a pri vybraných údajoch na splnenie právnych povinností (napr. účtovné doklady).
 2. Klientska podpora. Na zaistenie klientskeho servisu a na odstránenie prípadných problémov priplnení kúpnej zmluvy spracovávame vaše osobné údaje na základe nevyhnutného splnenia týchto zmlúv.
 3. Komunikácia. Zhromaždené údaje využívame s cieľom komunikácie s vami a jej individuálneho prispôsobovania. Môžeme vás napríklad kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo inou formou, aby sme vás informovali o službách, ktoré poskytujeme, o postupoch nevyhnutných pre úspešnú realizáciu objednávky, o stave vašej registrácie, o aktuálnej ponuke služieb.
 4. Zlepšovanie služieb. Údaje používame na neustále zlepšovanie našich služieb a systémov vrátane pridávania nových funkcií a zároveň s cieľom robiť informované rozhodnutia za použitia súhrnných analýz a business inteligencie, to všetko na základe nášho oprávneného záujmu odvíjajúceho sa od slobody podnikania a spočívajúceho v nevyhnutnosti zlepšovania poskytovaných služieb kvôli úspechu v hospodárskej súťaži. Aby sme zaistili dostatočnú ochranu vašim právam a záujmom, používame na účely zlepšovania osobné údaje v anonymizovanej podobe.
 5. Ochrana, bezpečnosť a riešenie sporov. Údaje môžeme spracovávať aj z oprávneného záujmu, ktorý spočíva v zaistení ochrany a bezpečnosti našich systémov a našich klientov, na zisťovanie a prevenciu podvodov, riešenie sporov a presadzovanie našich dohôd na základe oprávneného záujmu.
 6. Marketingové ponuky
 • Zasielame vám newsletter na e-mail (obchodné oznámenie) týkajúce sa obdobných produktov a služieb, ako ste si kúpili.
 • Tieto obchodné oznámenia môžete vždy odmietnuť prostredníctvom odkazu pre odhlásenie, ktorý nájdete v každom e-maile. Na odhlásenie sa z odberu nás môžete tiež priamo kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.
 • V prípade, že odoberanie obchodných oznámení odhlásite, nebudeme naďalej vaše elektronické kontakty na tieto účely využívať. Začneme ich opäť využívať, pokiaľ ich zaregistrujete alebo si ich výslovne vyžiadate.
 • Marketingové ponuky, ktoré sa vám zobrazujú, môžu byť vybrané na základe ďalších informácií, ktoré sme o vás v priebehu času získali podľa kontaktných údajov, demografických údajov, obľúbených položiek a údajov o používaní z našich produktov a webov (cookies, IP adresa, údaje poskytnuté vaším prehliadačom, údaje o preklikoch, zobrazených obchodných oznámeniach, navštívených produktoch). Nevykonávame plne automatizované spracovanie, ktoré by pre vás malo právne účinky.
 • Pokiaľ nie ste naším klientom, spracovávame na základe vášho súhlasu.
 • Máte právo kedykoľvek bezplatne vzniesť námietku proti týmto spracovaniam. Kontaktné údaje sú uvedené na konci tohto dokumentu.

7. Spracovávanie cookies z internetových stránokprevádzkovaných spoločnosťou Work in Balance. V prípade, že máte vo svojom webovom prehliadači povolené cookies, spracovávame záznamy správania z cookies umiestnených na internetových stránkach prevádzkovaných spoločnosťou Work in Balance, a to na účely zaistenia ich lepšej prevádzky internetovej stránky a na účely internetovej reklamy. Viac informácií nájdete v samostatnej kapitole tohto dokumentu.

1.3.  Odovzdanie osobných údajov tretím stranám

Vaše osobné údaje budú odovzdané tretím osobám či inak sprostredkované iba vtedy, ak je to nevyhnutné v rámci plnenia kúpnej zmluvy, na základe oprávneného záujmu alebo pokiaľ ste s tým vopred vyslovili súhlas. Vaše osobné údaje môžu byť odovzdané, či inak sprostredkované:

 • spoločnosti OK AGENCY s. r. o., so sídlom Košická 49, 821 08 Bratislava-Ružinov, IČO: 35 957 841, DIČ: 2022074978, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 100148/B,
 • spoločnosti MEDIBALACE s.r.o., so sídlom Košická 49, 821 08 Bratislava – mestská časť Ružinov, IČO: 50 219 791, DIČ: 2120265609, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 110119/B,
 • spoločnosti MEDIBALANCE FIT s.r.o., so sídlom Košická 17180/49, 821 08 Bratislava – mestská časť Ružinov, IČO: 51192721, DIČ: 2120660850, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č.: 124645/B,
 • spoločnostiam a spracovateľom na základe plnenia kúpnej zmluvy pre výkon interných procesov a postupov,
 • spoločnostiam vydávajúcim kreditné karty, poskytovateľom platobných služieb s cieľom spracovania platieb a bankám na základe vašej objednávky, plnenia kúpnej zmluvy,
 • našim partnerom, vo vernostných schémach, do ktorých sa zapojíte,
 • ďalším poskytovateľom služieb, tretím stranám zapojeným do spracovania dát,
 • tretím stranám, napr. prvým zástupcom, súdom s cieľom vymáhania alebo uzavretia akejkoľvek zmluvy s vami,
 • verejným orgánom (napr. polícia),
 • tretím stranám vykonávajúcim prieskumy medzi zákazníkmi.

Pokiaľ tretie osoby použijú údaje v rámci ich oprávneného záujmu, nenesie za tieto spracovania správca zodpovednosť. Tieto spracovania sa riadia zásadami spracovania osobných údajov príslušných spoločností a osôb.

2.Zabezpečenie osobných údajov a obdobie uchovávania

2.1.  Zabezpečenie osobných údajov

Vaše osobné údaje sa k nám prenášajú v zakódovanej podobe. Používame kódovací systém SSL (secure socket layer). Zabezpečujeme naše webové stránky a ostatné systémy pomocou technických a organizačných opatrení proti strate a zničeniu vašich údajov, proti prístupu neoprávnených osôb k vašim údajom, ich pozmeňovaniu či rozširovaniu.

U našich spracovateľov vyžadujeme preukázanie súladu ich systémov s nariadením GDPR.

V prípade narušenia ochrany spracovaných údajov oznámi Work in Balance bezodkladne túto skutočnosť Úradu na ochranu osobných údajov a dotknutým subjektom.

2.2.  Obdobie spracovania

Osobné údaje spracovávame a uchovávame:

 • v čase nevyhnutnom na zaistenie všetkých práv a povinností vyplývajúcich z kúpnej zmluvy,
 • v čase, počas ktorého je Work in Balance povinné ako správca uchovávať podľa všeobecne záväzných právnych predpisov. Účtovné doklady, napr. faktúry, sú v súlade so zákonom archivované 10 rokov od ich vystavenia,
 • súhlas s marketingovými ponukami je platný do odvolania.

V ostatných prípadoch vyplýva obdobie spracovania z účelu spracovania alebo je dané právnymi predpismi v oblasti ochrany osobných údajov.

3.Vaše práva

Pokiaľ spracovávame vaše osobné údaje, môžete kedykoľvek požadovať bezplatnú informáciu o spracovávaní svojich osobných údajov.

V prípade, že sa domnievate, že spracovanie osobných údajov robíme v rozpore s ochranou vašich osobných údajov a zákonnými podmienkami ochrany osobných údajov, môžete požiadať o vysvetlenie, požadovať, aby sme odstránili takto vzniknutý stav, najmä môžete požadovať urobenie opravy, doplnenie, likvidáciu osobných údajov alebo blokáciu osobných údajov.

Máte taktiež právo kedykoľvek sa obrátiť so svojou žiadosťou na poverenca pre ochranu osobných údajov alebo na Úrad na ochranu osobných údajov.

Svoj súhlas so spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať. Pokiaľ odvoláte súhlas so spracovaním osobných údajov, budú vaše osobné údaje vymazané alebo anonymizované; to sa však netýka tých osobných údajov, ktoré Work in Balance potrebuje na splnenie zákonných povinností (napr. vybavenie už podanej objednávky) či na ochranu svojich oprávnených záujmov. K likvidácii osobných údajov dôjde takisto v prípade, že osobné údaje nebudú potrebné pre stanovený účel alebo ak bude uloženie vašich údajov neprípustné z iných zákonom stanovených dôvodov.

4.Webové stránky

4.1.  Súbory cookies

Naše stránky používajú tzv. cookies, aby naša ponuka bola pre vás relevantná, zaujímavá a používateľsky príjemná. Cookies sú textové súbory, ktoré sú uložené vo vašom počítači, smartfóne či inom zariadení a ktoré sa používajú vo vašom prehliadači. Viac informácií o súboroch cookies môžete nájsť tu. Súbory cookies využívame napr. na:

 • správnu funkčnosť košíka tak, aby ste čo najjednoduchšie dokončili svoju objednávku,
 • zapamätanie vašich prihlasovacích údajov, takže ich nemusíte opakovane zadávať,
 • čo najlepšie prispôsobenie našich stránok vašim požiadavkám vďaka sledovaniu návštevnosti, vášho pohybu po stránkach a využitých funkciách,
 • zistenie informácií o prezeraní reklám, aby sme vám nezobrazovali reklamu na tovar, o ktorý nemáte záujem.

Niektoré súbory cookie môžu zhromažďovať informácie, ktoré sú následne využité tretími stranami a ktoré napr. priamo podporujú naše reklamné aktivity (tzv. „cookie tretích strán“). Napríklad informácie o kupovaných produktoch na našich stránkach môžu byť zobrazené reklamnou agentúrou v rámci zobrazenia a prispôsobenia internetových reklamných bannerov na vami zobrazovaných webových stránkach. Podľa týchto údajov vás však nemožno identifikovať.

4.2.  Využitie súborov cookies

Súbory cookie používané na našich stránkach možno rozdeliť na dva základné typy. krátkodobé, ktoré sú zmazané ihneď, len čo ukončíte návštevu našich stránok a dlhodobé, ktoré zostávajú uložené vo vašom zariadení omnoho dlhšie alebo kým ich ručne neodstránite (čas ponechania súborov cookie vo vašom zariadení závisí od nastavenia samotnej cookie a nastavenia vášho prehliadača).

Cookie možno tiež rozdeliť podľa ich funkčnosti na:

 • analytické, ktoré nám pomáhajú zvýšiť používateľské pohodlie nášho webu tým, že pochopíme, ako ho používatelia používajú,
 • konverzné, ktoré nám umožňujú analyzovať výkon rôznych predajných kanálov,
 • trackingové (sledovacie), ktoré v kombinácii s konverznými pomáhajú analyzovať výkon rôznych predajných kanálov,
 • remarketingové, ktoré používame na personalizáciu obsahu reklám a ich správne zacielenie,
 • esenciálne, ktoré sú dôležité pre základnú funkčnosť webu.

4.3.  Odmietnutie súborov cookies

Nastavenie použitia súborov cookies je súčasťou vášho internetového prehliadača. Väčšina prehliadačov súbory cookies vo východiskovom nastavení automaticky prijíma. Súbory cookies možno pomocou vášho webového prehliadača odmietnuť alebo obmedziť ich na vami vybrané typy.

4.4.  Odkazy

Naše webové stránky obsahujú odkazy na iné webové stránky, ktoré sú praktické a obsahujú informácie. Upozorňujeme, že tieto stránky môžu byť vlastnené a prevádzkované ďalšími spoločnosťami a organizáciami a majú iné zásady zabezpečenia a ochrany osobných údajov. Naša spoločnosť nemá žiadnu kontrolu a nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek informácie, materiál, produkty alebo služby nachádzajúce sa na týchto webových stránkach alebo prístupné prostredníctvom nich.

5.Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok, komentárov a žiadostí, čo sa týka týchto Zásad, nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Work in Balance s. r. o.

Košická 49

821 08 Bratislava-Ružinov

Slovenská republika

02 507 022 16

info@workinbalance.sk

6.Účinnosť

Tieto Zásady ochrany osobných údajov platia od 23. 5. 2018.

7.Zmeny v zásadách ochrany a spracovania osobných údajov

Tieto pravidlá môžeme meniť alebo aktualizovať. Aktuálne znenie týchto zásad ochrany a spracovania osobných údajov je vždy dostupné na webových stránkach Work in Balance a akékoľvek zmeny sa stávajú účinnými momentom ich uverejnenia na týchto webových stránkach.

Základná cena vstupenky: 89 Eur s DPH

Cena obsahuje:

 • ranné občerstvenie
 • 2 x coffee break
 • prednášky & workshopy
 • možnosť osobného stretnutia s prednášajúcimi
 • diagnostiky, merania, individuálne konzultácie a beauty kútiky
 • uvítací balíček s informáciami, propagačnými materiálmi a darčekmi
 • ako bonus, počas podujatia budete môcť vyhrať zaujímavé ceny

Miesto konania

HOTEL BRATISLAVA
Seberíniho 9, 821 03 Bratislava

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Michaela Heldová

Event  Manager
info@workinbalance.sk
+421 911 719 220

Denisa Michalčíková

Event Manager
sales@workinbalance.sk
+421 918 719 889