3. ročník konferencie WORK IN BALANCE ukázal najnovšie trendy v starostlivosti o zdravie

16.2.2018 sa v Hoteli Ponteo Activity Park v Bratislave Rusovciach uskutočnil už 3. ročník konferencie WORK IN BALANCE. Podujatia sa zúčastnili všetci nadšenci zdravého životného štýlu, ktorí našli inšpiráciu a oboznámili sa s viacerými novinkami.

Organizátorky si prepravili pre všetkých účastníkov ochutnávku vlastných zdravých raňajok, ktoré doplnili potrebnú energiu na celý deň. Riaditeľka Work in Balance s. r. o. Zuzana Líšková otvorila podujatie a privítala pani Evu Kováčovú, zástupkyňu združenia Ligy proti rakovine, ktoré bolo špeciálnym hosťom konferencie.

Počas prednáškového bloku vystúpili Erika Koklesová zo spoločnosti ATAIRU s.r.o., výživová poradkyňa metódy metabolic balance® Zuzana Líšková, gastroenterológ MUDr. Jarolím Šutka a diabetologička MUDr. Adriana Ilavská.

Po zdravom obede, nasledoval poobedný program v špeciálnej balance zóne, kde mohli účastníci absolvovať rôzne diagnostiky, merania a individuálne konzultácie – diagnostika chodidla, meranie krvného tlaku, cukru a cholesterolu, vyšetrenie zraku, znamienok, meranie kompozície tela, vyšetrenie srdcovo-cievneho systému a stresu, konzultácie s terapeutkou tradičnej čínskej medicíny, terapia sound healing, cvičenie FIT BALANCE, aromaterapia, zelené výživové doplnky, zdravá zásaditá voda z Islandu, cvičenie XBody, ako aj laserová terapia.

Viaceré dámy absolvovali poobede workshop zdravého varenia so Zuzanou Líškovou a foodblogerkami z Beautifood.sk. Pripravili si chutné recepty podľa princípov metabolic balance® a pozreli si aj ukážky videoreceptov v projekte FOOD ACADEMY, kde Zuzana a foodblogerky aktuálne spolupracujú.

Konferencia WORK IN BALANCE všetkých účastníkov obohatila a inšpirovala k tomu, ako žiť zdravý životný štýl, ako sa lepšie starať o svoje zdravie a byť nielen v súkromnom, ale aj v pracovnom živote zdravý, spokojný, motivovaný a produktívny.