Konferencia WOMAN’S BALANCE DAY 2018 inšpirovala ženy, ako žiť život v rovnováhe

Všetky ženy, matky, manželky, kamarátky aj kolegyne, ktoré túžili nájsť vnútornú rovnováhu a cestu pre život v harmónii a rovnováhe nevynechali 4. ročník konferencie WOMAN’S BALANCE DAY, ktorý sa tento rok konal 28.9.2018 v Bratislave v HOTELI BRATISLAVA****.

Organizátorky z Work in Balance si pre účastníčky pripravili pestrý program. Počas celého dňa mohli absolvovať prednášky, workshopy, vyšetrenia, diagnostiky, merania. Individuálne sa mohli poradiť, ako sa správne starať o pleť, pokožku rúk a nechty, ako sa nalíčiť na bežnú dennú príležitosť alebo na špeciálnu udalosť.

Odborníčky na zdravú výživu a redukciu hmotnosti poradili, ako nastaviť zdravý jedálniček , naštartovať metabolizmus a odbúravanie tukov bez jojo efektu. Workshop zdravého varenia s výživovou poradkyňou Zuzanou Líškovou mal obrovský úspech a túto jedinečnú možnosť naučiť sa pripravovať sladké dobroty bez výčitiek využili viaceré dámy. Recepty z workshopu si môžete stiahnuť ako e-book na stránke zuzanaliskova.sk.

Súčasťou programu bolo aj vyšetrenie zraku a znamienok dermatoskopom, relaxačné masáže, aromaterapia, meranie antioxidantov v tele, diagnostika chodidla, poradenstvo s fitness trénerom alebo akreditovanou precvičovateľkou hormonálnej jogy.

Konferencie sa zúčastnili viacerí známi slovenskí aj českí spíkri. Psychológ Marek Herman, plastický chirurg MUDr. Patrik Paulis, imidžová poradkyňa Janka Keketi, špecialista na funkčné potraviny Dušan Plichta, certifikovaný inštruktor metódy Wim Hof Martin Thám, školiteľka tvárovej jogy Zuzana Ondrisová, manažérka sociálnych sietí Lucia Víglašová, alergologička MUDr. Zuzana Abaffyová, certifikovaná aromaterapeutka Jana Fottová, lektorka hornomálnej jogovej terapie Martina Mošková, šéfredaktorka časopisu Harmonia Andrea Hinková – Tarová, ale aj odborníčka na bra-fitting Karin Kosková. Každý z prednášajúcich si pripravil zaujímavé a inšpiratívne prednášky a workshopy, ktoré nejednej žene ukázali cestu, ako niečo v živote začať robiť inak, lepšie a nájsť tak konečne rovnováhu.

Zakladateľka  konferencie Zuzana Líšková sa už teraz teší na ďalší ročník:

„Tohtoročná konferencia priniesla viaceré novinky a dopadla nad moje očakávania. Osobne som sa rozprávala s viacerými účastníčkami a počuť od nich pozitívnu spätnú väzbu mi už teraz dodáva energiu pustiť sa do prípravy 5. ročníka. Môžete sa spoľahnúť, že bude ešte lepší ako tento.“

Sledujte stránku www.workinbalance.sk ako aj Facebook profil Work in Balance a Woman’s Balance Day a nepremeškajte aktuálne informácie o ďalšom ročníku konferencie.