Každá žena si zaslúži svoj BALANCE DAY

Zuzana Líšková, výživová poradkyňa, zakladateľka MEDIBALANCE Centra výživy a redukcie hmotnosti a spoločnosti Work in Balance, ktorá cez špeciálne navrhnuté programy buduje zdravé firmy a podporuje zdravý životný štýl na pracoviskách, organizuje v septembri už 4. ročník konferencie WOMAN’S BALANCE DAY. Všetkým čitateľkám Harmónie v krátkom rozhovore prezradila, ako toto podujatie pre nežné pohlavie vzniklo a na čo sa môžete tešiť tento rok.

Čo Vás inšpirovalo k tomu založiť konferenciu pre ženy?

Nejedna žena sa v dnešnej dobe pasuje s pocitom a presvedčením, že vždy a za každých okolností musí byť silnou ženou, perfektnou matkou, milujúcou a spoľahlivou manželkou, najlepšou sestrou alebo kamarátkou a samozrejme popri tom všetkom podávať v práci stopercentný výkon. Sama musím denne zvládať všetky tieto roly a naozaj, nie je to vždy jednoduché. Moja vlastná skúsenosť a snaha nájsť rovnováhu a vzorec na to, aby všetko v mojom živote fungovalo tak, aby som bola šťastná a spokojná ma priviedla k myšlienke spájať a motivovať všetky ženy a vytvoriť pre ne jedinečný a inšpiratívny deň.

Čo všetko v sebe skrýva názov Woman’s Balance Day?

Zažívať pocit harmónie a rovnováhy je predpokladom k celkovej spokojnosti so svojím životom. A práve o tom je Woman’s Balance Day – o hľadaní rovnováhy vo všetkých oblastiach, ktoré ovplyvňujú náš každodenný život – rodina, práca, vzťahy, zdravie, krása, životospráva, imidž, aktívny pohyb aj sebavedomie a vnútorná vyrovnanosť. Konferencia ukáže každej žene, že starať sa o seba a žiť v spokojnosti, šťastí a rovnováhe nie je niečo nereálne. Práve naopak, všetky by sme mali pre to urobiť maximum a snažiť sa nájsť svoju vlastnú cestu, aby každý deň v našom živote bol „Balance Day“.

V čom je táto konferencia jedinečná?

Okrem viacerých zaujímavých prednášok majú účastníčky každý rok možnosť nechať sa rozmaznávať v beauty kútikoch. Manikúra, líčenie, masáž tváre, diagnostika vlasov a pleti, meranie kompozície tela, kontrola znamienok dermatologičkou, poradenstvo v obliekaní – vhodné strihy a farby, kurz varenia a mnohé ďalšie merania, diagnostiky, konzultácie a workshopy prinášajú ženám všetko, čo by si mali dopriať, keď si chcú užiť svoj deň za odmenu. Záleží mi na tom, aby každá účastníčka odchádzala z nášho podujatia s pocitom, že objavila svoj ženský potenciál, vnútornú rovnováhu a samu seba.

Na čo sa účastníčky môžu tešiť tento rok?

V septembri sa uskutoční už 4. ročník Woman’s Balance Day a každý rok sa snažíme priniesť novinky. Tento rok chceme privítať a spájať viac účastníčok. Podujatie sa bude konať na novom mieste v hoteli VIENNA HOUSE EASY BRATISLAVA a dáme priestor aj vystavovateľom s produktmi a službami pre ženy, ktoré si bude možné zakúpiť priamo počas konferencie.

Čo by ste odporúčali ženám, ktoré chcú nájsť vnútornú rovnováhu, byť šťastné a spokojné?

Prísť 28.9.2018 do Bratislavy na konferenciu Woman’s Balance Day. Určite to bude pre vás nezabudnuteľný zážitok a kľúč k spokojnému životu bude oveľa bližšie. Často je naším najväčším nepriateľom strach. Obavy z niečoho nového, zo zmeny, neúspechu, zlyhania alebo z reakcií okolia môžu brzdiť našu preferenciu vlastného šťastia a spokojnosti. Práve stav harmónie a rovnováhy je tým kľúčom, ktorý otvorí cestu k samej sebe a k lepšiemu životu. Veľmi sa teším na všetky účastníčky konferencie a verím, že spolu zažijeme perfektný Woman’s Balance Day.